Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas

Daugiau apie programą

Kūrybiško verslo ir inovacijų dizainas

Daugiau apie programą

Trumpai apie mus

3 metų studijų programa
TOP 3 Europoje
Patirtis per praktiką
Mentorystė

KŪRYBIŠKAS VERSLAS

Apple, Google, NASA, IDEO tai organizacijos į kurias nori lygiuotis kiekvienas verslininkas ir kūrėjas. Kokia jų sėkmės formulė? O gi kūrybiškas požiūris, kurį išlavinti gali kiekvienas.

Dinamiška verslo aplinka lemia, kad įmonės norėdamos išlikti savo sėkmės viršūnėse, privalo nuolat keistis ir prisitaikyti – įvedant naują verslo modelį, keičiant procesus ir netgi požiūrį. Būtent kūrybiško verslo samprata grindžiama “Dizaino mąstysenos” (Design Thinking”) principais, kurie remiasi komandiniu darbu, idėjų generavimu bei inovatyvių sprendimų paieška, leidžiančia kliento gyvenimą paversti dar geresniu, o verslą – sekmingesniu. Kūrybiškas verslas tai ateities verslo modelis, kurio dėka organizacijos kurs inovatyvų, atvirą ir tvarų pasaulį.

INOVACIJŲ DIZAINAS

Tesla, Uber, Revolut, City Bee – šių verslų idėjos jau nebestebina? Sukurk savo inovatyvią idėją, kuri nustebins net patį tave.

Nuolatiniai iššūkiai reikalauja žmonių, gebančių savo idėjomis kurti ir keisti pasaulį. Tų, kurie veikia, turi drąsos spręsti kylančius socialinius, kultūrinius, aplikosauginius ar verslo iššūkius bei įgyvendinti rastus sprendimus savarankiškai arba su komanda. Būtent gebėjimas matyti ne tik problemas, bet ir originalius sprendimus bei drąsa siekti didesnio už save tikslo yra būtina šiandienos ir neišvengiama ateities kompetencija, reikalinga augti norinčiam žmogui. Inovacijų dizainas tai žinios ir požiūris leidžiantis įgyvendinti vertę kuriančius pokyčius.

Kompetencijos

Emocinis intelektas
Kūrybiškas mąstymas
Darbas komandoje
Įdėjų įgyvendinimas

GALIMYBĖ PATIRTI. KURTI. VEIKTI

1

metai - PATIRK

Pirmais metais pasinerk į prasmingas patirtis, kurių metu augsi ir mokysiesi iš realių situacijų. Jau nuo pat pirmų dienų tavęs lauks įmonių iššūkiai, mokymasis per praktiką ir augimas mokantis tiek iš sėkmės momentų, tiek iš klaidų. Studijų metu tau bus skirtos įvairiausios asmeninės ir komandinės užduotys, leidžiančios atrasti savo stiprybes. O visoje šioje kelionėje ir tavo asmeniniame augime lydės patyrusi mentorių komanda. Tad tavo asmeninė lyderystė šoktels viršun drauge su emociniu intelektu. Programa sukurta taip, kad mokymosi procese įgytos įžvalgos bus iš karto pritaikomos praktiškai “čia ir dabar”.

PROJEKTAI: Asmeninis augimas, bendruomenės pokyčiai.

2

metai - KURK

Antraisiais metai atrask, o jei jau atradai, ištobulink savo kūrybiškumą. Studijų procese išmoksi begales kūrybiškumo technikų, tad kursi daug idėjų, rengsi jas vizualizuojančius prototipus, išmoksi juos efektyviai tobulinti ir inovuoti. Mokysiesi ir tikrojo komandinio darbo, tad su savo “dream team” daug eksperimentuosi ieškodamas geriausių sprendimų socialiniams, kultūriniams ir aplinkosauginiams iššūkiams. Kūrybiški ir daug bendradarbiavimo, sprendimų priėmimo įgūdžių suteiksiantys antrieji metai laukia tavęs.

PROJEKTAI: Verslo iššūkis, socialinis iššūkis.

3

metai - VEIK

Trečiais metais kviesime pasiraitoti rankoves ir pradėti veikti iš peties – įgyvendinti savo asmeninius projektus, kurie leis tau kurti norimus pokyčius verslo ar socialinėje erdvėje. Laiko planavimas, idėjų įgyvendinimas, efektyvumo technikos ir kiti vadybiniai aspektai taps tavo kasdiene dalimi, siekiant užsibrėžtų tikslų. Kompetencijos, patirtys ir žinios sukaupros ankstesnias metais, čia bus įgalinamos virsti realiais projektais.

Studijų programa parengta taip, kad po trejų metų bakalauro diplomą turėsi už praktiškai įgyvendintą projektą, kuris galbūt taps ir tavo svarbia karjeros dalimi ar asmeniniu verslu.

PROJEKTAS: Startuolio vystymas.

BŪK, KUO NORI BŪTI:

Projektų vadovas, produktų ir paslaugų kūrėjas, inovacijų dizaineris, komandų vadovas, organizacijos padalinių vadovas, verslo dizaino specialistas, pokyčių iniciatorius, pokyčių valdymo konsultantas, socialinių transformacijų kūrėjais, verslo plėtros specialistas, patirties valdymo specialistas, entrepreneris; galės kurti ir vystyti savo verslą, startuolius.

DETALUS PROGRAMOS APRAŠAS

Sunku patikėti tuo, ką perskaitei? Žvilgtelėk į detalesnį programos aprašymą ir įsitikink, kad tai realu.

Detalus programos aprašas.PDF
ATSISIŲSTI

GAUK NAUJIENAS PIRMAS!

Smalsu, kas slepiasi šioje registracijoje? Parašyk savo el. paštą ir mes atsiųsime KVIID studijų programos naujienas.

  Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika

  IŠTESTUOTA PRAKTIKOJE

  VEIKLAS IŠBANDĖ MOKSLEIVIAI, STUDENTAI, MOKYTOJAI IR ĮMONĖS

  REALŪS IŠŠŪKIAI

  PROFESIONALI KOMANDA

  INOVATYVIOS METODIKOS

  IŠGIRSK NUOMONĘ PATS

  ARBA SUSISIEK SU GIEDRE

  Programos koordinatore

  + 370 693 47 600

  O JEI TURI KLAUSIMŲ - GALI IR PARAŠYTI
   Palikdami kontaktinius duomenis jūs sutinkate su privatumo politika