Moksleiviams - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Moksleiviams

Remiantis #REITINGAI2020 tyrimo duomenimis, mus rekomenduoja čia studijuojantys Tavo draugai, o 9/10 baigusiųjų studijas randa norimą darbą! Turi klausimų susijusių su studijomis?  Klausk studijuojančių mūsų fakultete arba rašyk mums čia: FB

 

Kodėl verta studijuoti 💚 #VDUevf ?

  • Laisvė mokytis tai, ko nori Tu;
  • Universalios specialybės, leidžiančios greitai įsilieti į darbo rinką;
  • Universitetams reta, itin draugiška, laisva, veržli ir atvira VDUevf kultūra;
  • Aplinka, kuri išties primena antrus namus;
  • Darbo rinkoje išsiskiriantys ir vertinami absolventai.

+BONUS daugybė papildomas žinias ir įgūdžius lavinančių veiklų, tokių kaip:

  • eSportas – integruok eSportą į savo studijas, dalyvauk turnyruose ar atstovauk VDUevf eSporto rinktinei. Pirmasis universitetinis eSporto kambarys savyje talpinantis ne tik sporto vadybos, bet ir finansų, marketingo, ekonomikos įgūdžių poreikį.
  • Verslo praktikų centras – prisijunk prie asmeninio tobulėjimo ir darbo su verslu platformos, kuri ieškodama naujų verslo idėjų taiko pasaulyje pripažintus kūrybiškumo metodus.
  • Gretutinės studijos – susikurk savo studijas, prie pagrindinių studijų pridėdamas bet kurią iš 38 gretutinių studijų programų.
  • Academia Cum Laude – tai unikalių studijų sistema, kuri sujungia Kembridžo ir Harvardo studijų modelius bei leidžia motyvuotiems studentams pasirinkti kaip studijuoti: gilinant ar plečiant savo žinias. Studentai stodami į šią akademiją gali rinktis savo srities profesionalą, aukščiausio lygio mokslininką, tyrėją ar menininką kuratorių (mentorių), kuris studentą lydės viso proceso eigoje.

Ką studijuoti 🧐 #VDUevf? 

Ekonomikos bakalaurasMarketingo bakalaurasVerslo administravimo bakalaurasVerslo finansų bakalauras

Sužinok daugiau:

👉 Ekonomikos Bakalauro studijos

👉 Ekonomikos ir finansų Bakalauro studijos (EN)

👉 Marketingo Bakalauro studijos

👉 Verslo administravimo Bakalauro studijos

👉 Verslo finansų Bakalauro studijos

Apie visas  VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete dėstomas Bakalauro programas, sužinok 👉 ČIA

Pasileisk į mini virtualų turą po  #VDUevf!

Studentų 👩‍🎓👨‍🎓 patarimai TAU 

Lina 👩‍🎓:  nebijok klysti ir turėk drąsos rinktis pats. Neperspektyvių dalykų nėra, yra tik neperspektyvūs žmonės 😏

Rasa 👩‍🎓: Tausok savo nervus, ypač prieš egzaminus, stenkis skirti laiko apmąstymams ko nori iš gyvenimo. Jei jauti, kad nežinai ką nori veikti toliau 🤓 tai gerai yra bent pasirinkti tokią sritį, kuri tau patinka. 🙂
Inga 👩‍🎓: Svarbiausia nestoti dėl mados šauksmo ar stoti tik dėl popieriaus. Stok ten, kur jautiesi gerai ir kas patinka – savotiškas sėkmės “varikliukas” 🙂  Gabrielė 👩‍🎓: Nesileisk gąsdinamas mokytojų 😡 dėl egzaminų, nes net jei ir neišlaikysi jų puikiai ar taip kaip norėjai/tikėjaisi, tai ne pasaulio pabaiga! Gyvenimas ir toliau tęsiasi, svarbiausia su dideliu noru siek to, ko labiausiai trokšti!
Laimis 👨‍🎓: Nepasilik visko paskutiniam vakarui, rask laiko kelias dienas prieš pasidomėti dalykais 😉 Severina 👩‍🎓: stok ten, kur nori širdis, nesvarbu net jeigu teks pačiam mokėti už mokslą. Bet pabaigęs tu dirbsi mylimą darbą, mylėsi tai, ką mokaisi. Artėjantys egzaminai – tai negyvenimo pabaiga, tai tik dar vienas iššūkis gyvenime ir tu jį įveiksi! 😎
Roberta 👩‍🎓: Daryk tai, kas daro Tave laimingu. Tai daug svarbiau nei aplinkinių nuomonė ar geri pažymiai. Tiesiog būk savimi ir skirk laiko poilsiui ir mėgstamai veiklai, bei atmink, kad egzaminų rezultatai neparodo Tavo tikrųjų žinių 🧐 Andrius 👨‍🎓: Atverk save pokyčiams, idėjoms, žmonėms. Stok ten, kur sugalvoji iš pirmo karto and „Keep buggering on“. Nepatiks – versk aukštyn kojom. Svarbiausia, kad nebijotum naujovių 🌟
Gintautas 👨‍🎓: Neskubėk stoti ir gerai pagalvok prieš stodamas bet kur. Tai TAVO sprendimas ir TAVO gyvenimas. Ne tėvų, ne aplinkinių 🤩 Gabrielė 👩‍🎓:  Kievieną iššūkį priimk ir negalvok, kad esi prastenis už kitus, jeigu jų pasitaikys ir daugiau, negu tikėjaisi. Visada kartok sau, kad niekas už tave nebaigs mokslų ir nepasieks tavo tikslų ar svajonių, o tik tu pats 🙈 Taigi, bandyto naujas veiklas ir nebijok klysti!
Monika 👩‍🎓: Stok tik ten kur tikrai nori 😏 Nestok bet kur, vien tik tam, kad įstotum ir džiaugtųsi šeima ir draugai. Ne jiems mokytis teks. Geriau palaukti kol žinosi ko nori. Nes taip tik daugiau laiko, pinigų, nervų iššvaistyti galima. Tikrai ne visi 12okai žino ką nori veikti gyvenime ir tai nėra gėdinga. Linkiu nejausti spaudimo studijuoti čia ir dabar vien tik dėl to, kad baigei mokyklą. Ieva 👩‍🎓: Nesijaudink dėl to, kad nežinai, ką daryti su savo gyvenimu, ateitimi, kokią specialybę pasirinkti ar pan. ir nelauk, kol sužinosi, nes atsakymas savaime neateis. Analizuok save, savo pomėgius, gabumus, norus, svajone ir daryk tai, kas šiuo metu tave „veža“ 😇 Nebijok klysti ir dar kartą klysti, ir dar, ir dar, ir dar, kiek tik reikės, nes kiekviena klaida – pamoka, patirtis, asmeninis tobulėjimas.

Kyla klausimų? Susisiekim!

Facebook nuoroda