Jaunųjų mokslininkų konferencija - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Jaunųjų mokslininkų konferencija

Ekonomikos ir vadybos fakultete jau dvidešimt septintąjį pavasarį organizuojama jaunųjų mokslininkų (doktorantų ir magistrantų) mokslinė konferencija „ES ekonomika, verslas ir vadyba globalių iššūkių kontekste“.

Pranešimų temos ir diskusijos:
• ES ekonomikos pokyčiai ir tendencijos;
• Šiuolaikinio marketingo problemos ir sprendimai;
• Finansų politika ir investicijų valdymas: problemos ir sprendimai;
• Naujos tendencijos organizacijų vadyboje.

Konferencijos data: 2024 m. gegužės 17 d. Konferencija vyks nuotoliniu būdu.

Konferencijos programa ruošiama.

Konferencijos atidarymas – 10 val.

Prof. dr. Aušra Pažėraitė  „Inovatyvių technologijų priimtinumas visuomenėje“, Vytauto Didžiojo universitetas, Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Dr. Agnė ŠneiderienėEkomanipuliavimo (angl. greenwashing) reguliavimas: iššūkiai ir perspektyvosVytauto Didžiojo universiteto podoktorantūros stažuotoja, Klaipėdos universiteto docentė, UAB „Vestus Group” projektų vadovė, konsultantė

Pilną konferencijos programą galima rasti čia.

Stendinius pranešimus rasite čia.

Dalyvavimo konferencijoje forma: žodinis pranešimas ir straipsnis arba straipsnis. Straipsniai bus publikuojami konferencijos e. leidinyje „Jaunųjų mokslininkų konferencijų darbai“.

Registracija į konferenciją iki 2024 m. gegužės 10 d. (imtinai).

Straipsnių pateikimo / atsiuntimo terminas: atsiųsti iki 2024 m. gegužės 13 d. (imtinai).

Kartu su straipsniu būtina pateikti mokslinio vadovo recenziją (laisva forma). Straipsnius drauge su mokslinio vadovo recenzija siųsti: laura.laurynaityte@vdu.lt

REIKALAVIMAI STRAIPSNIAMS (LT)

REQUIREMENTS FOR SCIENTIFIC PAPERS (EN)

2021 konferencijos leidinys

2022 konferencijos leidinys

2023 konferencijos leidinys

Rengiantiems pranešimus anglų kalba taip pat norime pasiūlyti galimybę publikuotis tarptautiniame recenzuojamame moksliniame žurnale „Organizacijų vadyba: sisteminiai tyrimai” / „Management of Organizations: Systematic Research”, kuris registruotas tarptautinėse duomenų bazėse. Reikalavimus šio leidinio straipsniams rasite: https://content.sciendo.com/view/journals/mosr/mosr-overview.xml. Daugiau informacijos el. paštu – edita.eiciuviene@vdu.lt.

Mokslinis komitetas

Konferencijos prisijungimo nuorodos: