"Sporto verslo vadybos" MBA programa sveikina penktąją absolventų kartą - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

„Sporto verslo vadybos” MBA programa sveikina penktąją absolventų kartą

Sporto verslo vadyba Magistro studijos Eurolyga

Sausio 20 dienos popietę, Kauno Žalgirio arenos amfiteatre į orą akademines kepuraites metė dar viena VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bei Eurolygos krepšinio instituto vykdomos studijų programos „Sporto verslo vadyba” absolventų karta.

Programos absolventus sveikino VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė R. Bendaravičienė, prodekanas M. Račkauskas, Kauno „Žalgirio” generalinis direktorius P. Motiejūnas, o taip pat – Eurolygos krepšinio instituto atstovas M. Ferreira.

Tarp ginamų magistro darbų buvo galima aptikti sporto organizacijų rėmimo, sporto renginių finansavimo, sporto arenų tvarumo, sporto rinkos tarpininkavimo platformų kūrimo ir kitas tematikas. Po intensyvios sesijos Kaune, savo magistro baigiamuosius darbus apgynę studentai džiaugėsi per studijas įgytomis žiniomis bei užmegztais bičiulystės ryšiais, o jų vakarą vainikavo pilnutėlėje arenoje kartu pasitikta Kauno „Žalgirio” pergalė prieš Belgrado „Crvena Zvezda”.

Unikali magistro studijų programa, kurios partneriu Eurolygos krepšinio institutas pasirinko VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetą šiais metais skaičiuoja jau penktoji absolventų kartą. Daugiau apie programą informacijos galite rasti čia.