Vyksta dvigubo diplomo magistrantūros studijų atranka - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Vyksta dvigubo diplomo magistrantūros studijų atranka

Fakultete pradedamas dokumentų priėmimas studentų atrankai dvigubo diplomo studijoms. Dvigubo diplomo studijos, tai studijos, kai pirmus metus studijuojama VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete, o antraisiais keliaujama į partnerių universitetą.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrantūros studijų studentai turi galimybę pasirinkti dvigubo diplomo studijas* šiose programose:

• Finansai (dvigubo diplomo studijos vykdomos su Liuveno katalikiškojo universiteto (LCU) Vadybos mokykla, Belgija);
  • Marketingas ir tarptautinė komercija (dvigubo diplomo studijos vykdomos su Liuveno katalikiškojo universiteto (LCU) Vadybos mokykla, Belgija);
  • Tarptautinė ekonomika (dvigubo diplomo studijos vykdomos su Trento universitetu, Italija; Aveiro universitetu, Portugalija).

Dvigubo diplomo studijoms yra vykdoma atranka, kurią vykdo VDU dvigubo diplomo studijų partnerių ir

VDU atstovų komisija. Norint studijuoti dvigubo diplomo studijose, minėtųjų pirmo kurso magistro studijų programų studentai  turėtų šiuos dokumentus:

1. CV
  2. Motyvacinis laiškas
  3. Bakalauro studijų diplomo ir priedėlio kopijos
  4. Akademinė pažyma, atspindinti 1-ojo semestro magistro studijų VDU rezultatus
  5. Anglų kalbos C1 lygį patvirtinantis dokumentas (tinka VDU Užsienio kalbų instituto pažyma)
  6. Rekomendacinis laiškas (rekomenduojamas)

atsiųsti elektroniniu paštu asta.kyguoliene@vdu.lt iki 2023 m. vasario 20 d.

Atrankos pokalbiai numatomi 2023 m. vasario 24-25 d.

Daugiau informacijos apie dvigubo diplomo studijas rasite čia.