Vyksta 2024 m. dvigubo diplomo magistrantūros studijų atranka - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Vyksta 2024 m. dvigubo diplomo magistrantūros studijų atranka

VDU dvigubo diplomo studijos ekonomikos ir vadybos fakultete

Fakultete pradedamas dokumentų priėmimas studentų atrankai dvigubo diplomo studijoms. Dvigubo diplomo studijos, tai studijos, kai pirmus metus studijuojama VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete, o antraisiais keliaujama į partnerių universitetą.

Dvigubo diplomo studijoms vykdoma atranka, kurią vykdo VDU dvigubo diplomo studijų partnerių ir VDU atstovų komisija. Norint studijuoti dvigubo diplomo studijose, pirmo kurso magistro studijų programų studentai turėtų šiuos dokumentus:

1. CV
  2. Motyvacinis laiškas
  3. Bakalauro studijų diplomo ir priedėlio kopijos
  4. Akademinė pažyma, atspindinti 1-ojo semestro magistro studijų VDU rezultatus
  5. Anglų kalbos C1 lygį patvirtinantis dokumentas (tinka VDU Užsienio kalbų instituto pažyma)
  6. Rekomendacinis laiškas (rekomenduojamas)

atsiųsti elektroniniu paštu asta.kyguoliene@vdu.lt iki 2024 m. vasario 22 d.

Daugiau informacijos apie dvigubo diplomo studijas rasite čia.