Vieša Ilja Laurs paskaita apie tokenizaciją NT rinkoje - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Vieša Ilja Laurs paskaita apie tokenizaciją NT rinkoje

Ilja Laurs –  vienas sėkmingiausių naujos kartos verslininkų Lietuvoje, skaitys viešą paskaitą tema „Tokenizacija NT rinkoje”.

Per savo karjerą Ilja sukūrė virš 10 sėkmingų kompanijų, žinomiausia iš kurių „GetJar“ buvo pirmasis Lietuvos startuolis garsiajame JAV Silicio Slėnyje peržengęs devynženklę vertę. Vienas naujų Ilja projektų – sutelktinio finansavimo platforma „Oz finance“, kuri, kaip skelbiama, leis tokenizuoti, t.y. paversti kriptovaliutų žetonais, NT objektus.

Pripažintas technologijų vizionieriumi, Ilja užsiima švietėjiška veikla Lietuvoje ir užsienyje, nuolat rengia pranešimus, kurių vieną nuotoliniu būdu skaitys ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete.

Pranešimas skaitytas  Lapkričio 5 dieną, o jo įrašą galite rasti čia.