VDU stiprina ryšius su verslu - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU stiprina ryšius su verslu

  Spalio 23 d. buvo pasirašyta Vytauto Didžiojo universiteto ir AB „Volfas Engelman“ bendradarbiavimo sutartis. Tai – dar vienas svarbus žingsnis stiprinant universiteto ir verslo ryšius bei plėtojant strategines partnerystes.

„Tai puikus pavyzdys, kai VDU absolventai grįžta į savo Alma Mater dalintis patirtimis su jaunaisiais kolegomis. AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius, VDU Tarybos narys Marius Horbačauskas, įmonės Marketingo vadovas Mantas Matukaitis – VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventai – puikiai supranta teorijos pritaikymo praktikoje svarbą.

Tiek mūsų fakultete, tiek visame VDU – ypač pradėjus veikti VšĮ „Verslo praktikų centras“ – atsiveria didelės galimybės vystyti ir įgyvendinti išmaniąsias praktikas, kai tikrų įmonių problemų sprendimas ir atvejų analizė tampa realiu studentų veiklos lauku ir didele nauda pačiai įmonei. Tai tikros partnerystės esmė“, – sakė Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė.

DSC_6061

VDU Rektorius, prof. habil. dr. Juozas Augutis pasirašydamas sutartį pasidžiaugė, kad universitete studentų verslumo ugdymas tampa tiesiog neatsiejama studijų proceso dalimi. „Pasitikėjimas, kurį išreiškia įmonės, pasidalindamos savo verslo sėkme su Vytauto Didžiojo universiteto jaunuomene – tai VDU pripažinimas ir investicija į talentingo, kritiškai mąstančio, kūrybingo mūsų universiteto studento, absolvento bei plačiąja prasme – Lietuvos verslo ateitį“, –teigė rektorius.

DSC_6051

AB “Volfas Engelman” generalinis direktorius Marius Horbačauskas patikino, kad jo įmonė džiaugiasi galėdama suteikti studentams galimybę studijų metu įgytas žinias pritaikyti analizuojant ir sprendžiant tikras rinkoje susidariusias situacijas. Padedant universiteto dėstytojams bei „Volfas Engelman“ specialistams, studentai galės įgyvendinti realius rinkodaros projektus, kurti savo prekės ženklus bei juos pristatyti vartotojams.

DSC_6069

„Manome, kad tai bus ilgo, gražaus ir visoms trims pusėms naudingo bendradarbiavimo pradžia ir šio projekto dėka užgimusios idėjos išvys dienos šviesą“, – mintimis dalijosi M. Horbačauskas.

Bendradarbiavimo sutarties pagrindu netrukus startuos projektas „AB „Volfas Engelman“ ir VDU marketingo laboratorija“.

DSC_6079