VDU EVF kviečia. "#KARJERA: kieno rankose Tavo ateitis?" - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU EVF kviečia. „#KARJERA: kieno rankose Tavo ateitis?”

Balandžio 28 d., 13.00 val. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas (EVF) kviečia studentus ir moksleivius dalyvauti renginyje, kurio metu Lietuvoje puikiai žinomų įmonių atstovai papasakos, ką reikėtų padaryti šiandien, kad pavyktų pasiruošti sėkmingai karjerai po studijų. VDU Daugiafunkciniame mokslo ir studijų centre, V. Putvinskio g. 23, Kaune (106 aud.), renginio dalyvių lauks šešių verslo atstovų pranešimai karjerai aktualiomis temomis.

Apie asmeninio įvaizdžio svarbą planuojant karjerą papasakos VDU absolventė bei „People Link” vyresnioji konsultantė Ugnė Mykolaitytė, turinti ketverių metų patirtį personalo atrankos bei tikslinės paieškos („galvų medžioklės”) srityje. Netradicinis talentų pritraukimas, vertinimas bei konsultavimas – darbas paremtas kasdieniniu domėjimusi naujausiomis personalo atrankų tendencijomis ir jų adaptavimu Lietuvos rinkos talentams.

Puikus gyvenimo aprašymas – ne tik dalis asmeninio įvaizdžio, bet ir vienas žingsnis norimo darbo link. Todėl apie tai, ką reikia žinoti dar mokyklos (universiteto) suole, norint parengti puikų gyvenimo aprašymą ir tinkamai pasiruošti darbuotojų atrankai pasidalins „Ernst & Young Baltic” atrankų vadovė, Rasvydė Gustaitė. Kompanijoje ji yra atsakinga už darbuotojų atrankas, darbdavio įvaizdžio veiklas bei iniciatyvas su studentais, ir yra atrinkusi daugiau nei 200 darbuotojų bei praktikantų.

Tačiau, ką daryti tiems, kurių gyvenimo aprašymas turės tapti bilietu į pirmąją darbovietę? Raimonda Jankauskienė – VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventė bei „BDO auditas ir apskaita“ konsultacijų projektų vadovė papasakos apie tai, kiek karjerai padeda praktika? Ar tikrai ji yra karjeros pradžia, ir ar studentai iš ties įvertina tikrąją praktikos naudą? Dirbdama su Viešuoju sektoriumi Raimonda rengia mokymus bei teikia konsultacijas viešajam ir privačiam sektoriams apskaitos, finansų valdymo klausimais.

Šiandieniniame versle bene svarbiausią vaidmenį užima IT. Todėl darbuotojų įgūdžiams keliama vis daugiau reikalavimų. Apie darbo aplinką ir IT paremtų įrankių taikymą joje papasakos tarptautinės inžinerinių sprendimų kompanijos „FESTO” atstovės Gintarė Godelytė ir Karolina Petkutė. Anot Gintarės, kompanijoje dirbant su įvairių kultūrų žmonėmis, labiausiai įkvepia ir motyvuoja žmonės, su kuriais dirbama: jų požiūris į darbą, noras mokytis ir dalintis turimomis žiniomis, įvertinimas už įdėtas pastangas ir iniciatyvą.  6 metus įmonėje dirbanti Karolina paantrina kolegei sakydama „Gera dirbti įmonėje, kurioje augi ne tik kaip specialistas, bet ir kaip žmogus, kaip darni komanda, galinti nuversti kalnus“.

Komandinis darbas – patirtis, pradedama įgyti dar mokykloje, kuri yra neatsiejama šiandieninio verslo dalis. Tad apie komandinio darbo svarbą tarptautinėse įmonėse ir apie tai, kodėl svarbu gebėti dirbti komandoje renginio svečiams papasakos „Fazer Lietuva“ personalo direktorė Baltijos šalims Daina Beliūnienė, turinti daugiau nei 15 metų patirtį personalo srityje.

„Kiekvieno žmogaus karjeros kelias yra unikalus“ – teigia VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventas Martynas Prievelis, šiuo metu užimantis projektų vadovo pareigas organizacijoje „Versli Lietuva“.  Renginio metu Martynas pasidalins savo sėkmės istorija: apie studijų patirtį VDU, Trento, Liuveno universitetuose, darbus „Procter&Gamble“, „Ernst&Young“, „Versli Lietuva“ – kokie egzistuoja skirtumai tarp šalių, kokie privalumai/trūkumai jose bei apie tai, kokios priežastys lėmė norą sugrįžti į Lietuvą.

Tad renginio svečiai maloniai kviečiami registruotis.