VDU Eurolygos savaitėje – Sporto verslo vadybos studentai jėgas išbandė su VDU krepšinio rinktine - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Eurolygos savaitėje – Sporto verslo vadybos studentai jėgas išbandė su VDU krepšinio rinktine

Sporto vadybos studentai susigrūmė su VDU krepšinio rinktine

EBI studentų ir VDU krepšinio rinktinės varžybų finalinė akimirka (J. Petronio nuotrauka)

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetui kartu su Eurolygos institutu vykdant išskirtines Sporto verslo vadybos MBA studijas, kaip ir kasmet – Sausį Kaune vyksta gyva studijų sesija.

Sesijos metu, iš viso pasaulio į Kauną susirinkę programos studentai klauso išskirtinių sporto verslo profesionalų pranešimų, iš arčiau susipažįsta su Kauno Žalgirio organizacijos ir Žalgirio arenos veikimo principais, stebi Žalgirio arenoje vykstančias varžybas bei jos užkulisius, išbando įvairias kultūrines, edukacines bei pramogines veiklas.

Viena tokių veiklų šiais metais tapo naujajame VDU Valdo Adamkaus sporto centre suorganizuotos profesionalios krepšinio varžybos, kuriose Sporto verslo vadybos studentai varžėsi su VDU krepšinio rinktine. Nors intrigos varžybų rezultate išvengta, emocijų, žaidžiant su savomis pavardėmis pažymėtais marškinėliais, šaižiais teisėjų švilpukais ar per varžybų pertraukėles pasirodančiomis VDU krepšinio šokėjomis, netrūko.

Pavargę, bet laimingi tokie atrodė įspūdžiais po varžybų besidalinantys VDU Sporto vadybos programos studentai, kurie studijų ir varžybų diskusijas vėliau perkėlė į Žalgirio arenos erdves.