VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventų susitikimas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventų susitikimas

Mielas VDU absolvente,

Vytauto Didžiojo universitetas tęsia tradicijas ir lapkričio 17 d. kviečia Tave ir Tavo kurso draugus sugrįžti į mylimą Alma Mater.

Artėjant Lietuvos valstybės šimtmečiui, „Pasimatymai A ‘17“ kvies prisiminti VDU ir Vasario 16-osios sąsajas. Mintimis apie valstybingumą čia dalinsis Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis, o vakarą vainikuos VDU kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“.

Tavęs taip pat lauks susitikimas Ekonomikos ir vadybos fakultete, pasimatymas su dėstytojais, senais studijų bičiuliais, kurso draugais ir pačiu universitetu šiandien.

– Pasimatymų data: 2017 m. lapkričio 17 d.

– Pasimatymai Ekonomikos ir vadybos fakultete: 17 val. apskritojo stalo diskusija: „Kokių specialistų reikia šiandieniniam verslui? Reikalavimų žinioms, įgūdžiams ir kvalifikacijai transformacijos atkūrus nepriklausomybę“ (Mažoji salė, S. Daukanto g. 28)

– Pasimatymai tęsis: 19 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28)

– Pasimatymų tema: VDU ir Vasario 16-oji

– Pasimatymų paskaitą skaitys: Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto originalo atradėjas, VDU profesorius Liudas Mažylis „VDU ir 1918 m. vasario 16 d. sąšaukos“

– Pasimatymų koncertas: VDU Kamerinio orkestro koncertas „Tarpukario šlageriai“ (dirigentas – Jonas Janulevičius, solistas – Andrius Apšega)

Daugiau informacijos: vdu.lt

Būtume labai dėkingi, jei apie savo dalyvavimą praneštumėte čia: http://bit.ly/2gu46Ti

Iki pasimatymo!

Tavo Alma Mater