VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete vyks Jaunųjų mokslininkų konferencija - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete vyks Jaunųjų mokslininkų konferencija

VDUevf jaunieji mokslininkai
Ekonomikos ir vadybos fakultete jau dvidešimt ketvirtąjį kartą organizuojama jaunųjų mokslininkų (doktorantų ir magistrantų) mokslinė konferencija „ES ekonomikos, finansų ir verslo procesai bei tendencijos“.

Data: 2021 m. gegužės 12 d.

Konferencijos atidarymas – 10 val. (nuotoliniu būdu su plenarine mokslininkų diskusija).

Plenarinės verslo ir mokslo atstovų diskusijos dalyviai:

• Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Politikos analizės ir apžvalgos grupės vadovė Laimutė Pilukaitė, pranešimo tema: „Brexit’as įvyko. Pokyčiai ateina“;
  • VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto lektorė dr. Viktorija Starkauskienė, pranešimo tema: „Laimės ekonomika ir šalių laimės priežastys pagal Jungtinių Tautų laimės indeksą“.

Dalyvavimo konferencijoje forma: stendiniai pranešimai. Pranešimai bus publikuojami konferencijos e. leidinyje „Jaunųjų mokslininkų konferencijų darbai“ (žr. reikalavimai stendiniams pranešimams).

Stendinių pranešimų pateikimo / atsiuntimo terminas: atsiųsti iki 2021 m. gegužės 9 d. (imtinai). Stendiniai pranešimai bus patalpinti internete, konferencijos dalyviai gaus prieigą prie visų darbų.

REIKALAVIMAI STENDINIAMS PRANEŠIMAMS

REQUIREMENTS FOR POSTER PRESENTATIONS

Pagrindinė konferencijos kalba yra lietuvių, tačiau maloniai kviečiame aktyviai pristatyti savo atradimus, tyrimus bei naujas idėjas ir anglų kalba.

Rengiantiems pranešimus anglų kalba taip pat norime pasiūlyti galimybę publikuotis tarptautiniame recenzuojamame moksliniame žurnale „Organizacijų vadyba: sisteminiai tyrimai” / “Management of Organizations: Systematic Research”, kuris registruotas tarptautinėse duomenų bazėse. Reikalavimus šio leidinio straipsniams rasite: https://content.sciendo.com/view/journals/mosr/mosr-overview.xml. Daugiau informacijos el. paštu – edita.eiciuviene@vdu.lt

Pranešimų temos ir diskusijos:

• ES ekonomikos pokyčiai ir tendencijos;
  • Šiuolaikinio marketingo problemos ir sprendimai;
  • Finansų politika ir investicijų valdymas: problemos ir sprendimai;
  • Naujos tendencijos organizacijų vadyboje.

REGISTRACIJA į konferenciją vykdoma iki 2021 m. gegužės 5 d. (imtinai).

Mokslinis komitetas

DAUGIAU INFORMACIJOS: