VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tapo eSporto asocijacijos LESPA nariu - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tapo eSporto asocijacijos LESPA nariu

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas esportas

Dar 2019 m. pirmąją eSporto laboratoriją Magnus Lietuvoje atvėręs VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tampa Lietuvos elektroninio sporto asociacijos nariu (LESPA).  


„Džiaugiamės LESPOS partnerysčių sąrašą papildę stipriu universitetu, kuris pozityviai žiūri į esportą. Augant esporto infrastruktūrai ir rinkai labai svarbu turėti tikslingas partnerystes su stipriomis edukacijos įstaigomis” -teigia asocijacijos vadovas Edvinas Eimontas. Partneryste džiaugėsi ir fakulteto prodekanas dr. Justinas Kisieliauskas, teigdamas, kad „ne vienerius metus bendradarbiaudami su Eurolyga sporto verslo vadybos srityje, suprantame, kad esportui, kaip ir tradiciniam sportui, reikia ne tik sportininkų, trenerių ar sporto bazių, bet ir organizacijų vadybos, finansų, ekonomikos ar marketingo kompetencijų. Numatydami esporto ekosistemos plėtros poreikį Lietuvoje, jungiamės prie asocijacijos ir jos iniciatyvų, sudarydami galimybes ir prieigas prie turimų materialių ir nematerialių fakulteto esporto išteklių”.


LESPA atstovauja ir vienija esporto dalyvius bei siekia tikslingo žaidimo populiarinimo ir švietimo. Asocijacijos tikslas ne būti tradicinio sporto konkurentu, bet priešingai – stengtis esportą įtvirtinti kaip patikimą laisvalaikio veiklą, kuri kartu su aktyviu fiziniu užimtumu padėtų tinkamai formuotis asmenybėms, turinčioms šiuolaikiškas kompetencijas, skatinant bendravimą ir komandinį darbą, traukiant bendruomenes ir kuriant darbo vietas.

Daugiau apie VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete vykdomas eSporto veiklas rasite čia.