VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tapo EFMD nariu - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tapo EFMD nariu

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas tapo pilnateisiu Europos vadybos plėtros fondo (EFMD) organizacijos nariu.

Įkurta 1972 m., EFMD yra pasaulinė, pelno nesiekianti, naryste pagrįsta organizacija, skirta vadybos teorijų ir praktikų plėtrai. Ji visame pasaulyje pripažįstama kaip verslo mokyklų, verslo mokyklų programų ir privačių universitetų akreditavimo įstaiga. Jų misija – veikti kaip katalizatorius, skatinantis ir tobulinti vadybos discipliną visame pasaulyje.

Turėdamas 30 000 vadybos specialistų iš akademinės bendruomenės, verslo, viešųjų paslaugų ir konsultacijų tinklą, EFMD vaidina pagrindinį vaidmenį formuojant visuotinį požiūrį į vadybos švietimą ir yra unikalus forumas informacijai, tyrimams, tinklų kūrimui ir diskusijoms apie naujoves ir geriausią praktiką.

EFMD – tai verslo mokyklų ir įmonių tinklas, kurio tikslas – ugdyti ir burti socialiai atsakingus lyderius bei vadovus. Čia akcentuojami aukšti vadybos švietimo standartai, bei tikima verslo ir akademinių organizacijų mainų sinergija.