VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas jau ir virtualioje realybėje! - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas jau ir virtualioje realybėje!

Virtualios realybės turas VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete

Virtualiosios realybės svarba šiuolaikinėse organizacijose

Organizacijoms eksperimentuojant su meta pasauliais, VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas su studento Lino Zairio kompanijos 360 kampu pagalba persikėlė ir į virtualią realybę.

„Tai nėra eksperimentinis žaislas, priešingai – šių dienų būtinybė, siekiant kurti glaudų ryšį su esamais, būsimais ir buvusiais fakulteto bendruomenės nariais bei partneriais, o ypatingai tais, kurie neturi galimybės fakulteto aplankyti gyvai” – teigia fakulteto prodekanas doc. dr. Justinas Kisieliauskas. Kartu su virtualios ekskursijos galimybe, kurios metu galima apsilankyti visose fakulteto auditorijose, dekanės, prodekanų, dėstytojų kabinetuose, virtualioje realybėje patogiai pateikiamos ir integruotos fakulteto socialinių tinklų paskyros, informaciniai internetinio tinklapio fragmentai bei oficiali fakulteto atributikos parduotuvė.

Negana to, virtualioje ekskursijoje pateikiami ir žaidybinimo elementai, kuriuos L. Zairys susiejo su virtualaus VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto influencerio Viduko persona. „Šią funkciją integravome išskirtinai jaunajai auditorijai – moksleiviams, kuriems fakultetą siūlome pažinti per žaidimo prizmę” – teigė dr. doc. J. Kisieliauskas. Pasak L. Zairio: „Pasitelkus šiuo metu itin populiarią 90-tųjų stilistiką ir apribojimą laike, žaidėjams siūloma surasti visus po fakultetą išsimėčiusius virtualius žetonus”.

Norintys išbandyti virtualų VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto turą, kviečiame apsilankyti čia.