Vaikų dienos proga fakulteto auditorijas užpildė pirmokai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Vaikų dienos proga fakulteto auditorijas užpildė pirmokai

Nors fakultetas gyvena egzaminų sesijos nuotaikomis, šiandien vaikų dienos proga turėjome svečių – gausų būrį Panemunės pradinės mokyklos 1-osios klasės mokinių.

Apkeliavę ekskursijas po VDU bibliotekas, mažąją ir didiąją sales, moksleiviai kompiuterių klasėje virtualiame fakulteto ture fakulteto simboliui Vidukui padėjo atrasti po universitetą išmėtytų VDUevf monetų. Jas atradę moksleiviai pasileido po fakultetą ieškoti ir paties Viduko.

Vėliau, išklausę prodekanų Mantauto ir Justino paskaitos apie universitetą, pirmokai laikė ir pirmąjį savo gyvenime – Lego egzaminą.  Gavę vertinimus ir atsiminimo dovanėles, būsimieji verslininkai, marketingistai, finansininkai ir ekonomistai leidosi atgal į mokyklą, žadėdami sugrįžti.

Jei ir Jūs kartu su bet kokio amžiaus klase norite apsilankyti VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete – susisiekime!

Daugiau akimirkų iš apsilankymo: