V2 apdovanojimai - "Metų studentų iniciatyva" - fakulteto studentams, "Metų inovatorius" - fakulteto prodekanas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

V2 apdovanojimai – „Metų studentų iniciatyva” – fakulteto studentams, „Metų inovatorius” – fakulteto prodekanas

Balandžio 26 dieną, antradienį, VDU Didžiojoje salėje vyko anksčiau buvę tradiciniai, dabar po ketverių metų pertraukos atgimstantys universiteto bendruomenės apdovanojimai „V2“, kuriuose buvo apdovanoti ir už savo veiklą bei per 2021 metus nuveiktus darbus, bendruomenės geriausiai įvertinti, savo darbui atsidavę dėstytojai, iniciatyvūs ir aktyvūs akademinės bendruomenės nariai, įtraukiantys renginiai, veikliausios studentiškos organizacijos ir t.t. Apdovanojimų metu iš viso buvo įteikta 10 statulėlių.

„Metų studentiškos iniciatyvos“ statulėlė atiteko fakulteto studentų pagrindu suburtos ir dėstytojos doc. dr. Astos Kyguolienės vadovautos „Minded VDU“ komandos sukurtam stalo žaidimui „Kondigno“, kuris pritaikytas regėjimo negalią turintiesiems asmenims.

Metų inovatoriumi tapo Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas dr. Justinas Kisieliauskas.

Daugiau apie įteiktas  2021 metų nominacijas galite skaityti čia.