Universitetas ir populiarioji kultūra - kas bendro? - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Universitetas ir populiarioji kultūra – kas bendro?

VDUevf Comicon

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto atstovai dr. Edgaras Aromavičius ir doc. dr. Justinas Kisieliauskas kartu su VDU alumnais  filologu, poetu Jovaru Kelpša bei „League of legends” pasaulio vicečempionu ir Lietuvos čempionu Arnu Stepanausku dalyvauja populiariosios kultūros festivalyje Comic Con Baltics 2023.

Šiais metais festivalis ir vėl siūlo įvairias technologines, filmų, serialų, žaidimų naujoves, nuomonės formuotojų, pasaulinių populiariosios kultūros žvaigždžių būrį, vyksta įvairios diskusijos, kūrybinės dirbtuvės, pokalbiai su Lietuvos ir pasaulio įžymybėmis.

Universiteto rengtoje panelinėje diskusijoje VDU atstovai kalbėjo apie tai, kaip universitetas ir jo puoselėjama Artes liberales kultūra prisideda prie alternatyvių karjerų siekimo mokslo, meno, verslo ar elektroninio sporto srityse.

Dagiau apie renginį ir jame vykstančias veiklas galite rasti čia