Studentai lankėsi AB "Kauno Grūdai" - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Studentai lankėsi AB „Kauno Grūdai”

Kovo 8 dieną Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai bei lektoriai lankėsi AB „Kauno Grūdai“. Šio vizito metu studentai bei lektoriai turėjo puikią galimybę susipažinti su įmonių grupės „KG Group“ verslais, kurie apima visą verslo grandinę „Nuo lauko iki stalo“.

Susirinkusieji išklausė įmonės atstovų pasakojimo apie kasdienius ekonomikos bei finansų procesus, taip pat išgirdo įžvalgas, kaip studijos universitete buvo pritaikytos konkretaus specialisto darbe, kokia yra ekonomisto darbo specifika versle, su kokiais iššūkiais susiduria šios specialybės atstovai.

IMG_4929

„Kauno Grūduose“ dirba ne mažai specialistų, kurie į įmonę atėjo dar būdami studentais atlikti praktiką. Tad studentams buvo pristatytos ir darbuotojų, kurie po praktikos įmonėje liko dirbti, sėkmės istorijos.

EVF atstovai aplankė ir „Kauno Grūdai“ grūdų ir miltų laboratorijas, susipažino su visu grūdo keliu: nuo grūdo priėmimo iki galutinio produkto – miltų, susipažino su miltų gamybos procesu ir technologija.

Pasak įmonės generalinio direktoriaus Tautvydo Barščio, įmonių grupė „KG Group“  su Lietuvos aukštosiomis mokyklomis bendradarbiauja jau daugelį metų.

DSC00116

„Jaunimas – mūsų ateitis, tad mielai priimame studentus į praktiką, kad jie galėtų dirbti įmonėje kartu su jos specialistais, susipažinti su verslu iš vidaus. Dalis praktiką atlikusių studentų pasilieka pas mus dirbti,“ – pasakojo T.Barštys.

Vadovas pasakojo, kad įmonių grupės specialistai mielai dalyvauja įvairiuose renginiuose: konferencijose, seminaruose, kuriuose dalijasi savo patirtimi, taip pat dėsto aukštosiose Lietuvos mokyklose. Galimybė apsilankyti gamybinėse įmonėse padeda geriau susipažinti su vidiniais įmonės procesais,verslo organizavimu..