Skelbiamas studijų mainų konkursas ne ES šalyse - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Skelbiamas studijų mainų konkursas ne ES šalyse

Tarptautinių ryšių departamentas kviečia visus universiteto studentus dalyvauti konkurse studijų mainams į ne ES šalis pagal Erasmus+ arba VDU dvišalių mainų programas.
Studentai, norintys dalyvauti konkurse, el. atrankos anketą (Application form for non-EU exchange studies (bilateral and Erasmus+ exchange)) turi pateikti iki 2018 m. rugsėjo 25d.

Atrankos kriterijai:
• studijų/ tyrimų plano užsienio Aukštojo mokslo institucijose ir studijų programos VDU suderinamumas;
• studento motyvacija;
• dviejų paskutinių semestrų mokymosi rezultatai (VDU mobilumo stipendijai gauti vidurkis turi būti ne žemesnis nei 8,0);
• geros užsienio kalbos, kuria bus klausomi dalykai, žinios2.

Atrinktiems studentams skiriama Erasmus+ arba VDU mobilumo stipendija.
Studentai iki spalio 1 d. el. paštu bus asmeniškai informuojami apie pirmo atrankos etapo rezultatus bei kvietimą atvykti antrajam atrankos etapui – pokalbiui su atrankos komisija.

Daugiau informacijos apie studijų mainus:

Erasmus+ studijos
VDU internetinėje svetainėje
Susisiekus su programos koordinatore
Tarptautinių ryšių departamentas
Eglė Januškevičienė
El. paštas: egle.januskeviciene@vdu.lt
Tel. nr.: 8 37 327 981

VDU dvišalių mainų studijos
VDU internetinėje svetainėje
Susisiekus su programos koordinatoriumi
Tarptautinių ryšių departamentas
Vaidas Dačiola
El. paštas: vaidas.daciola@vdu.lt
Tel. nr.: 8 37 327 981

1 Šalys partnerės: Vakarų Balkanų šalys, Rytų partnerystės šalys, Rusijos Federacija, Pietų Viduržemio šalys, Azijos šalys, Centrinės Azijos šalys, Lotynų Amerikos šalys, Afrikos, Karibų, Ramiojo vandenyno ir kitos šalys.
2 Renkantis MSI būtina atkreipti dėmesį į kalbą, kuria bus dėstomi dalykai. Ne visose MSI studijos vyksta anglų kalba.