Silva Dromantaitė: Po praktikos – darbo pasiūlymas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Silva Dromantaitė: Po praktikos – darbo pasiūlymas

12575869_1298307433529153_22555189_nSilva Dromantaitė šiuo metu studijuojanti VDU EVF bakalauro Marketingo vadybą džiaugiasi, kad po praktikos gavo pasiūlymą pasilikti dirbti UAB „Rosteka logistikos įmonėje. „Buvau užsibrėžusi tikslą, kad arba atliksiu praktiką šioje bendrovėje arba niekur. Labai stengiausi parašyti gerą motyvacinį laišką, jog būčiau pakviesta bent į pokalbį“, – ryžtingai kalbėjo studentė.

Motyvacija būsimam darbui

„Praktikos skelbimų daugiausiai ieškojau internete: specializuotose svetainėse, taip pat įmonių puslapiuose. Po ilgo naršymo valandų atradau UAB „Rosteka“ praktikos pasiūlymą evf.vdu.lt tinklalapyje. Tada iš karto net nesusimąstydama užsirašiau kontaktus ir pradėjau svarstyti, ką jiems rašysiu laiške“, – prisiminimais dalinosi Silva Dromantaitė.

Dabar Silva dirba ekspedicijos vadybininke, tad universitete gautas žinias pritaiko beveik kiekvieną dieną. UAB „Rosteka“ Silva nuolat bendrauja su klientais, įgyvendina marketingo strategijas iškilusioms problemoms spręsti. Kaip sakė pašnekovė, ši studijų programa geriau padeda suprasti bendrą ekonomikos situaciją Lietuvoje ir Europoje. Tam padeda įgytos mikro ir makro ekonomikos, finansų ir teisės pagrindų žinios, kurios praverčia darbe.

Praktika pakeitusi požiūrį

Naujoji darbuotoja jau nuo pirmos praktikos dienos suprato, jog teks susidurti su realiomis situacijomis ir parodyti, ką ji sugeba geriausiai. Be to, įmonės vadovas per pokalbį buvo užsiminęs apie galimybę po praktikos įsidarbinti, o tai tik dar labiau motyvavo stengtis. „Pirmas dvi savaites mokiausi iš savo jau šiuo metu esamų kolegų. Žiūrėjau, ką ir kaip jie dirba, o su specialistų priežiūra atlikau tam tikras užduotis. Jau po mėnesio savarankiškai vykdžiau visus paskirtus darbus, nors pradžioje pasitaikydavo klaidų, niekas už jas nebaudė“, – šypsojosi Silva Dromantaitė.

Praktika – įžanga į tikrąjį darbą

„Jos metu daug daugiau galima išmokti ir įsiminti, kai pats atlieki paskirtą užduotį. Būnant įmonėje, mokomasi iš savo vadovų ir plečiamas pažįstamų ratas“, – teigė Marketingo vadybos studentė. Silvos nuomone, renkantis praktiką nereikėtų atsižvelgti, ar įmonė būtinai pasiūlys darbo vietą. Praktika yra puiki galimybė, reali patirtis, naujos žinios, kurios padeda išstumti save iš komforto zonos, o tai leidžia įgyti naujų įgūdžių.

Naujausius praktikų pasiūlymus rasite čia.