Renginys besidomintiems VDU EVF magistrantūros studijomis - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Renginys besidomintiems VDU EVF magistrantūros studijomis

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Ekonomikos ir vadybos fakultetas (EVF) kviečia daugiau sužinoti apie magistrantūros studijas. 2016 m. fakultete vykdomas priėmimas į šias antrosios pakopos programas:

Susitikimo metu sužinosite apie šių metų priėmimo sąlygas, konkursinio balo skaičiavimo metodiką. Programų vadovai supažindins su karjeros, tarptautinėmis (dvigubo diplomo) galimybėmis magistrantūroje ir atsakys į iškilusius klausimus.

Studentai apie EVF magistrantūros studijas:

Mindaugas

„EVF suteikia ne tik žinias, o ir galimybę įgyvendinti savo idėjas bei sutikti bendraminčių. Tai vieta, kur galiu mokytis ir tobulėti.“ – Mindaugas Šerpytis (Marketingo ir Tarptautinės komercijos I kurso studentas).

Justina2

„EVF galiu rinktis tai, kas man įdomu, diskutuoti su dėstytojais ir verslo žmonėmis, išvykti į įmones. Čia aš mokausi, tobulėju ir suprantu esmę, o ne sausai „iškalu“. – Justina Banikonytė (Strateginio organizacijų valdymo I kurso studentė.

Susitinkame jau gegužės 19 dieną 12 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas).

Daugiau informacijos: