Priėmimas į "Marketingas ir pardavimai" studijas Vilniuje - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Priėmimas į „Marketingas ir pardavimai” studijas Vilniuje

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultetas vykdo priėmimą į podiplomines studijas Vilniuje. Studijos skirtos magistro laipsniui įgyti.
Marketingas ir pardavimai. Suteikiama kvalifikacija–rinkodaros magistro laipsnis

Į podiplomines studijų programas priimami:

  • turintys bet kokios socialinių mokslų studijų krypties (edukologijos, ekonomikos, medijų ir komunikacijos, politikos mokslų, psichologijos, socialinės ir ekonominės geografijos, sociologijos, teisės, rinkodaros, vadybos, viešojo administravimo) arba informatikos bakalauro laipsnį, universitetuose, o taip pat baigę ekonomikos, finansų, rinkodaros, vadybos ar verslo krypties gretutines studijas;
  • turintys bet kokios krypties universitetinį ar profesinį bakalauro laipsnį ir 1 metų darbo stažą, arba išklausę Papildomų studijų programą.

Studijos organizuojamos patogiu ir lanksčiu dirbantiems grafiku. Jos vykdomos intensyvių sesijų būdu – studentai būna intensyviai užimti dvi dienas kas dvi savaites. Toks grafikas leidžia lengvai derinti studijas su darbu, komandiruotėmis ir kitais užsiėmimais. Programos studentams suteikiamos tarptautinių Erasmus+ studijų ir stažuočių galimybės.

Bendra studijų trukmė – 1,5 metų.
Podiplominių studijų programos kaina 3750 €. Gali būti mokama dalimis kiekvieną semestrą.
Paraiškos priimamos iki vasario 01 d. 17.00 val.

Daugiau informacijos:

  • Justina Banikonytė
  • Adresas S. Daukanto g. 28-301, LT-44248 Kaunas
  • Tel.: (8 37) 32 78 51 (vidaus – 3317)
  • El. paštas: justina.banikonyte@vdu.lt