Priėmimas į VDU EVF bakalauro studijas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Priėmimas į VDU EVF bakalauro studijas

Nuo 2016 m. birželio 1 d. prasideda prašymų priimti studijuoti į Lietuvos universitetus ir kolegijas registravimas, individualiai pildant stojimo paraišką internetu LAMA BPO informacinėje sistemoje. Prašymai priimami iki liepos 19 d. 12 val.

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) šiais metais stojantiesiems siūlo rinktis pirmosios pakopos ir vientisąsias, dvigubo diplomo, dvigubą ar mokytojo kvalifikaciją suteikiančias, gretutines bei nuotolines studijų programas. Studijų programų sąrašą galima rasti universiteto priėmimo taisyklėse. Išsamesni studijų programų aprašai pateikti bakalauro studijų programų skiltyje.

Naujos ir atnaujintos studijų programos

Remiantis nacionalinės ir tarptautinės rinkos poreikiais bei besikeičiančiais socialiniais, politiniais, ekonominiais procesais, nuo 2016 metų rudens VDU  Ekonomikos ir vadybos fakultete (EVF) pradedama vykdyti nauja Verslo finansų bakalauro  programa.

Verslo finansai – šių studijų metu studentai įgys ne tik finansų specialistui būtinų apskaitos, finansinės analizės, kontrolės, planavimo, finansų valdymo, valstybės finansų, investavimo ir rizikos valdymo ir panašių žinių, įgūdžių ir gebėjimų bet ir giminingų sričių (marketingo, verslo administravimo, ekonomikos ir pan.) bei tarpdisciplininių žinių, asmeninių kompetencijų ir socialinių gebėjimų, reikalingų sėkmingai profesinei veiklai šiandieninėje, sudėtingoje ir nuolat kintančioje verslo aplinkoje.

Taip pat priėmimas vykdomas į Ekonomikos, Europos ekonomikos ir finansų (anglų kalba), Marketingo vadybos, Verslo administravimo bakalauro programas.

VDU studijos Vilniuje

VDU nuo šių metų siūlo studijas ne tik Kaune, bet ir Vilniuje (studijos Vilniuje bus vykdomos Lietuvos edukologijos universiteto patalpose). Abiejuose miestuose siūlomos dvi perspektyvios, aukščiausios kvalifikacijos specialistus rengiančias VDU EVF bakalauro studijų programos: EkonomikaEuropos ekonomika ir finansai (anglų kalba) . Stojantieji LAMA BPO informacinėje sistemoje, pildant prašymą, turi pasirinkti programą nurodydami miestą (Kaunas, Vilnius), kuriame nori studijuoti.

Gretutinės studijos

Įstojusiems į VDU pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų programas bus suteikta galimybė nemokamai studijuoti bet kurioje kitoje universiteto pirmosios pakopos (bakalauro) ir vientisųjų studijų gretutinėje programoje. Pavyzdžiui, įstojus į Verslo finansų  studijų programą ir tuo pačiu metu išklausius Marketingo vadybos gretutinės programos dalykus, kartu su Verslo finansų programos diplomu bus įteikiamas Marketingo vadybos gretutinės programos baigimo pažymėjimas.

Daugiau informacijos apie nuotolines studijas.

Svarbiausia ir aktualiausia informacija apie studijas VDU skelbiama ir nuolat atnaujinama universiteto internetinėje svetainėje ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų informacijos centras
  • (8 37) 323 206
  • paštas info@smt.vdu.lt