Orientaciniame žaidime „Mokytis negalima žaisti“ mokiniai pažins ir fakulteto erdves - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Orientaciniame žaidime „Mokytis negalima žaisti“ mokiniai pažins ir fakulteto erdves

Balandžio 29 d., penktadienį, 11:30 val. Vytauto Didžiojo universitetas sukvies visus aktyvius moksleivius į VDU orientacinį žaidimą „Mokytis negalima žaisti“. Orientacinio žaidimo metu moksleivių komandos, narpliodamos užduotis ir ieškodamos užkoduotų atsakymų, susipažins su universitetu, jame esančiomis galimybėmis bei turės galimybę pabendrauti su universiteto bendruomene.

Organizatoriai kviečia moksleivius jau dabar suburti ir užregistruoti 4-5 asmenų komandą, kuri dalyvaus kovoje dėl prizinio fondo (išmaniųjų laikrodžių, belaidžių garso kolonėlių, belaidžių ausinių, VDU suvenyrų ir kt.) bei renginio draugų „Kaunas 2022“ dovanų. 

Registracija vyksta iki balandžio 27 dienos.  

REGISTRACIJA 

VDU orientacinis žaidimas „Mokytis negalima žaisti“ – tai ne tik nuotaikingos orientacinės varžybos VDU ir miesto erdvėse, bet ir žinių reikalaujančios užduotys. Visiems dalyviams teks gerokai paplušėti, kad jų komanda nusipelnytų geriausios VDU moksleivių komandos titulo. Visos rungtys skatins darbą komandoje, taip pat pareikalaus įvairių mokykloje įgytų žinių. Moksleiviams žadama įspūdžių kupina diena ir galimybė susipažinti su universitetu bei Kauno miesto centru.  

Organizatoriai kviečia dalyvius suburti kuo įvairiapusiškesnių žmonių komandą, kadangi prireiks įvairių įgūdžių. Dalyvauti varžybose gali vyresniųjų (10–12 kl.) klasių moksleiviai, susibūrę į 4-5 dalyvių komandas. Moksleivių grupės turėtų pristatyti pažymą–leidimą iš mokyklos dėl dalyvavimo renginyje. 

Daugiau informacijos dėl varžybų galite teirautis el. paštu: vdu@vdu.lt bei šiais telefono numeriais – 837 323 206 ir +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359