Nauja partnerystė su startuoliška konsultacijų paslaugų įmone Quantera Global Baltic - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Džiaugiamės galėdami pranešti, kad VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete užsimėzgė nauja partnerystė su startuoliška konsultacijų paslaugų įmone Quantera Global Baltic.

Kaip teigia bendradarbiavimą užmezgusi Magistro studijų programos „Finansai” vadovė doc. dr. R. Legenzova, įmonės direktorė M. Šapranauskienė bei kiti atstovai, ne tik dalinsis gerosiomis patirtimis lankydamiesi fakulteto paskaitose, bet ir aktyviai studentams siūlys praktikos bei darbo vietas.

Quantera Global įmonėje sandorių kainodara derinama su verslo konsultavimu, įmonių finansų valdymu ir verslo vertinimo praktikomis. Čia dirbama kaip viena komanda su „Quantera Global” Londono biuru, betarpiškai bendradarbiaujant su platesniu „Quantera Global“ tinklu, turinčiu biurus ir partnerius skirtingose pasaulio šalyse.

„Quantera Global Baltic“ specializuojasi regioninių ir globalių startuolių ir scale-up‘ų konsultavime, tarp savo klientų turi ir pirmaujančias turto valdymo įmones, ir labiau tradicinius verslus.