Nauja partnerystė profesinei kvalifikacijąi įgyti – IMA narystė ir CMA stipendija - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

IMA ir VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto partnerystė

Dalinamės gera žinia – VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas pasirašė bendradarbiavimo sutartį su IMA (Institute of Management Accountants) suteikiančią galimybę į stipendiją tarptautiniam CMA (Certified Management Accountant) sertifikatui įgyti ir nemokamą 3 metų IMA narystę.

CMA®  programa suteikia naujausias ir aktualiausias apskaitos ir finansų valdymo žinias tokiose svarbiose srityse kaip finansų planavimas, analizė, kontrolė ir sprendimų priėmimas bei patikrina kandidatams pasiekimus, tuo pačiu patvirtinant šių asmenų tarptautinę geriausią rinkos praktiką atspindinčią kvalifikaciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie CMA sertifikavimo programą, apsilankykite čia.

Jau šį semestrą EVF planuoja atrinkti pirmuosius 10 studentų CMA stipendijų programai. Susidomėjusiuosius kviečiame kreiptis el. p. adresu Renata.Legenzova@vdu.lt

Daugiau informacijos apie CMA/IMA galima rasti čia.