Kūrybiškiausiems ir perspektyviausiems moksleivių verslams - fakulteto apdovanojimai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Kūrybiškiausiems ir perspektyviausiems moksleivių verslams – fakulteto apdovanojimai

Balandžio 8 dieną VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete nuo pat ryto šurmuliavo šimtai moksleivių iš viso Kauno regiono. Jie čia susirinko pristatyti savųjų mokomųjų bendrovių, kurias, kartu su Junior Achievement organizacijos pagalba, kūrė ištisus metus.

Renginio atidaryme fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė linkėjo ne pergalių, bet patirčių, ryšių ir ryškių prisiminimų, kurių, po visą dieną trukusiosios ekspozicinės mugės išties turėjo netrūkti.

Dirbiniai iš medžio, antrinių žaliavų panaudojimo sprendimai, gyvalazdžių veisimas, edukacinės knygos mokančios gestų kalbos, aplikacijos kocojančios prieš patyčias ar padedančios mažinti streso sukeliamus neigiamus padarinius, literatūriniai žaidimai ir platformos jauniesiems menininkams – išradingų sprendimų gausa žavėjo ne tik mugės lankytojus, bet ir kompetetingą renginio komisiją.

Kūrybiškiausią ir perpspektyviausią – III vietos renginio laimėtoją apdovanojo fakulteto prodekanas dr. Justinas Kisieliauskas. Nuo fakulteto jis rankas spaudė „Young Art” ir „Literatūrinė kelionė” mokomųjų bendrijų įkūrėjams.

Renginį vainikavo koncertas, po kurio visi atsisveikindami žadėjo susitikti kitais metais, toje pačioje vietoje, tuo pačiu metu.