Įvadinės savaitės programa pirmakursiams - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Įvadinės savaitės programa pirmakursiams

 DSC_6199Rugpjūčio 24 d., pirmadienis, fakultetų diena

Programa:

10–12 val. Susitikimas su mentoriais ir ekskursija VDU erdvėse (S. Daukanto g. 28). Visą „Įvado į studijas VDU 2015“ savaitę ir dar ilgiau studentai-mentoriai bus pasirengę padėti ir atsakyti į klausimus, palydėti ir pagelbėti.

13–16 val. Susitikimas tavo fakultete. Auditorijos ir laikai pateikti žemiau.
16 val. VDU kviečia į susitikimą su charizmatišku dėstytoju ir politologu J. D. Miningeriu VDU didžiosios salės 1 a. fojė (S. Daukanto g. 28). Renginys vyks anglų kalba..
18 val. VDU Studentų atstovybės vakaras „Vero cafe@VDU“ (S. Daukanto g. 28). Daugiau informacijos:www.vdusa.ltwww.facebook.com/VDUstudentuatstovybe.
Ekonomikos ir vadybos fakultetas
VDU Mažoji salė (S. Daukanto g. 28, II a.)
13–14 val. – Ekonomika ir finansai, Europos ekonomikos studijos (anglų kalba)
14.30–15.30 val. – Marketingo vadyba, Verslo administravimas
Rugpjūčio 25 d., antradienis, žinių diena
9–15 val. INFORMATIKOS TESTAS. Nebijok, tai – ne egzaminas, o tik Tavo žinių patikrinimas. Šis visiems nuolatinių studijų pirmakursiams privalomas testas leis įvertinti, ar tau būtina studijuoti D grupės dalyką „Informatika“. Išsamesnė informacija ir testo laikymo laikai.
9–12 val. VDU Užsienio kalbų instituto (UKI) prisistatymas (K. Donelaičio g. 52, VI a.). Norėtum laisvai bendrauti ispanų, vokiečių, prancūzų, italų, o gal turkų ar japonų kalbomis? Domiesi gestų kalba? 30 skirtingų kalbų – tiek VDU Užsienio kalbų institutas gali Tau pasiūlyti! Renginio programa.
11–16 val. DIAGNOSTINIS ANGLŲ KALBOS TESTAS JO NELAIKIUSIEMS (K. Donelaičio g. 52-622). Pasirašęs sutartį, nesuspėjai pasitikrinti anglų kalbos žinių? Nesijaudink ir registruokis testui Užsienio kalbų instituto tinklalapyje uki.vdu.lt. Ten rasi ir testo rezultatus.
16 val. Paskaita „Noriu būti verslininku“ su „Volfas Engelman“ generaliniu direktoriumi Mariumi Horbačausku, į kurią kviečia studentų organizacija AIESEC (VDU Didžiosios salės fojė).
Rugpjūčio 26 d., trečiadienis, susipažinimo diena
11–14 val. VDU klubų, kolektyvų ir organizacijų mugė, kurioje VDU organizacijos pristatys savo veiklą (S. Daukanto g. 28).
12–14 val. Tavo galimybių universitete pristatymas (S. Daukanto g. 28). Ateik klausk ir sužinok apie bendrabučius, stipendijas, tarptautinių studijų ir mainų galimybes, verslo praktikas, karjeros konsultacijas ir dar daugiau.
14–15 val. sužinok daugiau apie Biblioteką (S. Daukanto g. 28).
16–17 val. Sutikimas su specialiuosius poreikius turinčiais studentais ir jų artimaisiais (K. Donelaičio g. 52, I a., Studentų poilsio kambarys).
16–17.30 val. Paskaitų ciklo „Aš, alus ir dėstytojas“ atidarymas ir universiteto rektoriaus prof. Juozo Augučio paskaita / diskusija „Nuo studento… iki studento“ (S. Daukanto g. 28). Laisvo turinio paskaitų ciklas „Aš, alus ir dėstytojas“ vyksta visus metus. Tikras VDU studentas turi bent kartą jame dalyvauti!
18 val. Filmo „Lošėjas“ peržiūra (M. Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12). Filmą pristatys garsus kino kritikas, VDU Menų fakulteto lektorius Gediminas Jankauskas.
Rugpjūčio 27 d., ketvirtadienis, sveikatingumo diena
12–13 val. VDU sporto centro pristatymas (Draugystės g. 19). Atvykęs į VDU sporto centrą galėsi dalyvauti įvadinėse treniruotėse, išmatuoti savo kūno masės indeksą, prisijungti prie universiteto sporto komandų.
13–16 val. Orientacinės varžybos ir ekskursijos VDU Botanikos sode (Ž. E. Žilibero g. 6). Tavęs laukia nemokamos ekskursijos VDU Botanikos sode, pikniko pieva, orientacinis žaidimas ir gražiausių augalų kolekcijos. Registruotis į orientacines varžybas galima el. paštu e.cerneviciute@bs.vdu.lt iki rugpjūčio 27d. 12val. Norintys gali užsiregistruoti ir vietoje rugpjūčio 27d. 12.30 val. Registruotis gali grupės (2-3 žmonės grupėje) – tereikia nurodyti komandos pavadinimą ir kapitoną. Taip pat gali registruotis ir pavieniai asmenys (jie į grupes bus suskirstomi vietoje).
21 val. VDU susipažinimo vakarėlis „Gargare“ (Raudondvario pl. 101). Pasiimk gerą nuotaiką, o mes parūpinsim gerą atmosferą – tavęs lauks Linas Adomaitis bei Leon Somov & Neri Jass – tad įsimintinas vakaras, skirtas susipažinti su bendruomene, garantuotas! Durys atidaromos 21val. Pateikus renginio skrajutę (būsimiems pirmakursiams) ar VDU LSP – įėjimas nemokamas
Rugpjūčio 28 d., penktadienis, ARTES LIBERALES diena
10–11 val. REGISTRACIJOS Į DALYKUS PROCESO IR TAISYKLIŲ PRISTATYMAS (VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28). Įstojai į laisvųjų menų universitetą, tad nenustebk, kad teks susidaryti tvarkaraštį.
11–17 val. B grupės dalykų pristatymai ir susitikimai su dėstytojais. Ateik pristatymus, sužinok dalykų turinį ir susipažink su dėstytojais! 11.00–12.00 VDU Mažojoje salėje pristatomi dalykai dėstomi anglų kalba, o 12.00–17.00 VDU Didžiojoje salėje pristatomi B grupės dalykai dėstomi lietuvių kalba. Išsamius dalykų aprašus rasiwww.vdu.lt/dalykai.
19 val. Kviečiame stebėti tiesioginę krepšinio rungtynių „Lietuva–Olandija“ transliaciją. Palaikykime Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę ruošiantis Europos čempionatui! Transliacija vyks VDU didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28).
Rugpjūčio 31 d., pirmadienis, registracijos diena
8.30–17 val. REGISTRACIJA Į A, B, C IR D GRUPIŲ DALYKUS. VDU Vaclovo Biržiškos skaitykloje (K. Donelaičio g. 52–218) vyks visiems nuolatinių studijų pirmakursiams privaloma registracija į A, B, C ir D grupių dalykus. Nepamirškite atsinešti asmens dokumento. Registracijos eilė sudaroma pagal konkursinį stojimo į VDU balą. Konkursinę eilę ir tikslų tavo registracijos į dalykus laiką rasi www.vdu.lt/ivadas2015 rugpjūčio pabaigoje. VDU interneto svetainėje www.vdu.lt/dalykai jau gali rasti A, B ir D dalykų aprašus. Informaciją apie privalomus C grupės dalykus teikia katedros.
9–16 val. Moodle Help forum (K. Donelaičio g. 52-307). Užsiregistravęs į dalykus užsuk daugiau sužinoti apie Moodle aplinką, kurioje rasi visą studijų dalykų medžiagą bei daug kitos aktualios informacijos.
18 val. Dalyvauk atviroje Leodino Donskio paskaitoje „Is this the End of the Book?“. Susitikimas vyks anglų kalba VDU didžiosios salės fojė (S. Daukanto g. 28).
Rugsėjo 1 d., antradienis, mokslo metų pradžios šventė

12 val. Šv. Mišios Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje (Vilniaus g. 1).

13.30-14 val. Šventiniai susitikimai fakultetuose. Ateik į savo fakultetą ir nerk į Rugsėjo 1-osios šventės sūkurį. Auditorijos, kuriose vyks susitikimai, bus paskelbtos www.vdu.lt/ivadas2015.
14.30 val. Bendros nuotraukos įamžinimas prie Vytauto Didžiojo paminklo ir eisena, prisijunk!
15 val. Mokslo metų pradžios šventė (VDU didžioji salė, S. Daukanto g. 28). Būtinai ateik, nes tavęs laukia tradicinė VDU pirmakursių priesaika, VDU rektoriaus sveikinimas ir didelis šventinis VDU Rugsėjo 1-osios tortas.