Įteikti VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro ir magistro diplomai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Įteikti VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro ir magistro diplomai

Vakar, 2023 m. Birželio 21 d., VDU Didžioji salė prisipildė laimingų, išmintingų ir gražių žmonių – VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventų, jų draugų ir artimųjų bei fakukteto bendruomenės narių.

Renginio vedėjai, fakulteto prodekanai dr. Mantautas Račkauskas ir doc. Justinas Kisieliauskas, kartu su fakulteto prorektore doc. Vilma Bijeikiene, fakulteto prodekane doc. Rita Bendaravičiene, bakaklauro studijų vadove doc. Monika Didžgalvyte ir magistro studijų vadove doc. Asta Kyguoliene,  ant scenos pasitiko ir bakalauro bei magistro diplomus įteikė naujiesiems 164 fakulteto absolventams.

Absolventus sveikino fakulteto alumnai ir partneriai Martynas Prievelis bei Vilius Mėlinauskas, VDU Studentų atstovybės prezidentė Emilija Drabužinskaitė, tuo tarpu savajai Alma Mater dėkojo šviežiai iškepti bakalaurantas Rokas Didrikas ir magistrantas Justas Šiburkis.

Renginį filmavę LRT žurnalistai po tradicinio kepurėlių metimo nuotraukos kalbino absolventus ir klausė – „ar verta buvo praleisti gyvenimo metus universitete”, studentai net nemirktelėje vienbalsiai atsakė „verta”. Fakukulteto administracija džiaugiasi ir didžiuojasi absolventais ir linki jiems prasmingų atostogų ir darbų.