Išskirtinė galimybė įgyti pasaulyje vertinamą CMA profesinį sertifikatą - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Išskirtinė galimybė įgyti pasaulyje vertinamą CMA profesinį sertifikatą

 

CMA certificateVisi VDU Ekonomikos ir Vadybos fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų programų studentai, taip pat Teisės fakulteto bakalauro studijų progamos „Teisė ir finansai” studentai kviečiami dalyvauti CMA (angl. certified accountant management) stipendijos atrankoje. CMA stipendijos programa yra vykdoma bendradarbiaujant su IMA (Institute of Management Accountants).

Kiekvienais mokslo metais VDU EVF nominuoja iki 10 studentų CMA stipendijai gauti. CMA stipendija skirta įgyti daugiau nei 150 šalių pripažįstamą sertifikuoto apskaitos valdymo specialisto sertifikatą, stipendijos vertė yra ~2000$. Atrinkti studentai nuo nominavimo datos 3 metams įgyja teisę į CMA narystę ir teisę nemokamai (1 kartą) laikyti CMA egzaminus (viso 2 egzaminai).  Studijavimas vyksta savarankiškai, studijavimo kalba – anglų. Išlaikius egzaminus įgyjamas CMA sertifikatas, praplečiantis Jūsų žinias, karjeros bei uždarbio galimybes nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Plačiau apie atranką – sužinokite čia, apie sertifikatą – https://www.imanet.org/en/IMA-Certifications/CMA-Certification

Dokumentų pateikimo terminas – iki 2024 gegužės 20 d.