Informacija įstojusiems į bakalauro studijas - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Informacija įstojusiems į bakalauro studijas

Džiaugiamės, kad bakalauro studijas 2022 m. pasirinkote Vytauto Didžiojo universitete, Ekonomikos ir vadybos fakultete.

Norint tapti pilnateisiu VDU studentu, Jums reikia nuo liepos 29 d. 15 val. iki rugpjūčio 2 d. 17 val. pasirašyti studijų sutartį elektroniniu būdu jungiantis adresu https://epasirasymas.vdu.lt/.

Pakviestieji studijuoti būtinai turi pasirašyti studijų sutartis elektroniniu būdu iki nurodyto laiko. Laiku nepateikus reikiamų dokumentų ir nepasirašius studijų sutarties, kvietimas studijuoti anuliuojamas.

Studijų sutarties pasirašymo elektroniniu būdu žingsniai:

• Norėdami pasitikrinti, ar tikrai įstojote į Vytauto Didžiojo universitetą, prisijunkite prie LAMA BPO sistemos adresu lamabpo.lt
  • Sumokėkite 45 € registracijos mokestį
  • Prisijunkite prie VDU e. pasirašymo sistemos https://epasirasymas.vdu.lt/ per elektroninę bankininkystę, mobilų ar elektroninį parašą. Neturint galimybės prisijungti šiais būdais, reikia susikurti paskyrą VDU e. pasirašymo sistemoje, prisijungimo lauke pasirenkant „Kurti naują paskyrą“. Tuomet prisijungti reikia naudojant naujos paskyros prisijungimo vardą ir slaptažodį
  • Patvirtinkite studijų sutartį elektroniniu būdu
  • Jei kyla sunkumų, skambinkite telefonu (8 37) 323 206 arba +370 65547241, +370 610 73160, +370 615 22359.

Nepavykus savarankiškai sudaryti studijų sutarties, galima atvykti į universitetą rugpjūčio 1 d. nuo 9 iki 17 val. ir rugpjūčio 2 d. nuo 9 val. iki 17 val.  adresu V. Putvinskio g. 23, Kaunas ir studijų sutartį sudaryti su universiteto darbuotojų pagalba. Norint studijų sutartį pasirašyti universitete, rekomenduojama 45 € registracijos mokestį sumokėti iš anksto per elektroninę bankininkystę.

Pasirašant studijų sutartį elektroniniu būdu, į VDU e. pasirašymo sistemą reikia įkelti šių dokumentų kopijas:

• Registracijos mokesčio kvitą – 45 €;
  • Jei vidurinis išsilavinimas įgytas ne Lietuvos Respublikoje – pateikiami Studijų kokybės vertinimo centro išduoti dokumentai;
  • Dokumentą (-us), patvirtinantį pavardės keitimą (originalą), jei ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde ir nėra nurodytas asmens kodas;
  • Suaugusiųjų mokymo centro pažymą apie metinius dalykų pažymius (jeigu jie reikalingi konkursiniam balui apskaičiuoti);
  • Tarptautinių ir šalies olimpiadų arba konkursų I-III vietų laimėtojams – tai įrodančius dokumentus, už kuriuos buvo skirti papildomi balai;
  • Tarptautinio užsienio kalbos egzamino įvertinimo sertifikatą.

Daugiau svarbios informacijos galite rasti čia.

Išsamesnę informaciją apie sutarčių pasirašymą teikia:

• VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas S. Daukanto g. 27–310, 44248, Kaunas