Įkvepianti absolventės istorija - pradėjusi praktikantės pozicijoje, dabar vadovauja darbo užmokesčio skyriui - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Įkvepianti absolventės istorija – pradėjusi praktikantės pozicijoje, dabar vadovauja darbo užmokesčio skyriui

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventė Inesa Vilkaitė

Su dideliu džiaugsmu dalinamės įkvepiančia VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventės Inesos Vilkaitės istorija.

2018 metais prie tarptautinės audito, apskaitos ir verslo konsultacijų įmonės Grant Thornton Baltic Lithuania komandos prisijungusi Inesa kurti savo karjeros kelią pradėjo praktikantės pozicijoje, o šiuo metu jau vadovauja įmonės darbo užmokesčio skyriui. Tai vienas iš retų atvejų, kai darbuotojo nuoseklaus darbo ir aukštų pasiekimų dėka įmonėje buvo sukurtas naujas paslaugų skyrius. Tačiau I.Vilkaitės įdirbį pastebėjo ne tik „Grant Thornton Baltic“ vadovai, bet ir visas „Grant Thornton International“ tinklas – 2021 metų tarptautinėje tinklo įmonių narių konferencijoje Inesa buvo nominuota labiausiai tinkle augančių lyderių kategorijoje. Vertiname ir didžiuojamės Inesos paminėjimu tarp didžiausių pasaulio valstybių ir vertiname jos svarų indėlį į įmonės paslaugų plėtrą ir augimą.
„Grant Thornton“ – tai prekės ženklas, kuris jungia daugiau nei 58 tūkst. atsidavusių audito, apskaitos, mokesčių, teisės ir verslo finansų ekspertų net 138 pasaulio šalyse.