Fakulteto tyrėjai lankėsi Miuncheno technikos universitete - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakulteto tyrėjai lankėsi Miuncheno technikos universitete

Vizitas i Miuncheno technikos universitete

Spalio 8-15 dienomis įgyvendindami #TwinPeaks projekto veiklas VDU EVF tyrėjai, doc.dr. Aušra Pažėraitė, dr. Dainius Genys ir dr. Rūta Repovienė, kartu su kolegomis iš Lietuvos energetikos instituto bei Čalmerso technologijos universiteto lankėsi Miuncheno technikos universitete.

Vizito metu buvo aptarta projekto vykdymo eiga, galimybės tolesniam bendradarbiavimui: perspektyvos teikti bendras „Europos Horizontas” paraiškas, publikacijas.

Stažuotės metu taip pat buvo aplankytos įvairios laboratorijos, super kompiuteris, TUM entreprenerystės centras, Max Planck institutas, aptarti artimiausi tikėtini technologiniai proveržiai ir diskutuota, kaip priartinti technologijas prie kasdienės veiklos, kaip atskleisti technologijų vertę ir naudą.

Norinčius daugiau sužinoti apie projektą, jo veiklas, kviečiame užsukti į https://www.twinpeaks-h2020.eu/en/home/ ir sekti FB TwinPeaksH2020.