Fakulteto studentams galimybė įgyti pasauliniu lygmeniu pripažįstamą CMA sertifikatą - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakulteto studentams galimybė įgyti pasauliniu lygmeniu pripažįstamą CMA sertifikatą

CMA certificate VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir Vadybos fakulteto bakalauro ir magistrantūros studijų programų studentai kviečiami dalyvauti CMA (angl. certified accountant management) stipendijos atrankoje. CMA stipendijos programa vykdoma bendradarbiaujant su IMA (Institute of Management Accountants) ir yra ne tik pripažįstama globaliu lygmeniu, tačiau ir praplečia žinias, karjeros bei uždarbio galimybes nacionaliniu ir tarptautiniu lygmeniu.

Kiekvienais mokslo metais fakultetas nominuoja iki 10 studentų CMA stipendijai gauti. CMA stipendija skirta įgyti daugiau nei 150 šalių pripažįstamą sertifikuoto apskaitos valdymo specialisto sertifikatą, stipendijos vertė yra ~2000$. Atrinkti studentai nuo nominavimo datos 3 metams įgyja teisę į CMA narystę ir teisę nemokamai (1 kartą) laikyti CMA egzaminus (viso 2 egzaminai).  Studijavimas vyksta savarankiškai, studijavimo kalba – anglų. Išlaikius egzaminus įgyjamas CMA sertifikatas.

Plačiau apie atranką – čia, apie sertifikatą – https://www.imanet.org/en/IMA-Certifications/CMA-Certification

Dokumentų pateikimo terminas – iki 2023 gegužės 15 d.

 

Kviečiame nepraleisti šios galimybės!