Fakulteto studentai išbandė įtraukųjį krepšinį - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakulteto studentai išbandė įtraukųjį krepšinį

VDU ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai išbando įtraukųjį krepšinį

Sausio 16–20 dienomis VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete vyko magistrantūros studjų programos „Sporto verslo vadyba“ gyvoji sesija, kurios viena iš tradicijų – draugiškas krepšinio turnyras.

Tačiau vietoje įprasto krepšinio, studentų laukė staigmena. Lietuvos integruoto sporto asociacijos atstovai ir Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinės nariai pasiūlė išbandyti integruotą krepšinį.

„V. Adamkaus sporto centre studentai tikėjosi pažaisti krepšinį, tačiau nuvykus ten jų laukė staigmena – VDU sporto centro salėje jų laukė Lietuvos integruoto sporto asociacijos atstovai ir Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinės nariai su Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentu Kęstučiu Skuču ir žaidžiančiuoju treneriu Vytautu Skuču priešakyje. Studentai kartu su neįgaliaisiais žaidė integruotą krepšinį“, – pasakoja VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto prodekanas studijoms dr. Mantautas Račkauskas.

Varžybose netrūko emocijų, tačiau ne neįprasto varžybų formato konkurencingumas, o Lietuvos vežimėlių krepšinio rinktinės ryžtas ir kovingumas abejingo nepaliko nei vieno.