Fakulteto ekspertai apie e-Sportą kalbėjo LOGIN2021 konferencijoje - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakulteto ekspertai apie e-Sportą kalbėjo LOGIN2021 konferencijoje

Abromavičius ir Kisieliauskas eSportas Login konferencijoje

2021 m. Login konferencijoje VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto ekspertų komandą elektroninio sporto srities diskusijoje atstovavo dokt. Edgaras Abromavičius ir dr. Justinas Kisieliauskas.

„Mums reikia vieno sėkmingo atvejo, kad visuomenė patikėtų, jog eSportas yra daugiau nei tiesiog žaidimas” – tokia mintimi Login 2021 konferencijos diskusiją pabaigė fakuteto doktorantas, eSporto srities tyrėjas ir Grind esporto agentūros vienas iš kūrėjų Edgaras Abromavičius.

Tuo tarpu vienos pirmųjų universitetinių eSporto laboratorijų ir erdvių Lietuvoje inicijatorius ir VDU „Magnus” eSporto ekosistemos pradininkas – dr. Justinas Kisieliausas apie reiškinį kalbėjo optimistiškai – „jaunoji auditorija itin palankiai žvelgia į sporto reiškinį. Skirtumas tik vienas, kad tradicinių sporto šakų ji nelaiko ateitimi.  Z karta įsitraukia į eSporto industriją, o mes, galime arba pasyviai stebėti, arba įsitraukti ir sudaryti sąlygas šios srities veiklos švietimui, pradedant individualių sportininkų fiziniu, psichologiniu, vadybiniu ruošimu, baigiant vadybinės, marketinginės ir finansinės infrastruktūros eSportui kūrimu ir plėtojimu tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje. Turėdami patirtį sporto verslo vadybos srityje, ėmės antrosios pozicijos”.

Plačiau apie eSporto veiklas VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete skaitykite čia.