Fakulteto bendruomenė išbandė Lietuvos banko sukurtą „Sukčių voratinklio“ žaidimą - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Sukčiu voratinklis žaidimas VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto bendruomenė kartu išbandė Lietuvos banko sukurtą „Sukčių voratinklio“ žaidimą. Tai strateginis stalo žaidimas, kuris leidžia išmokti apsaugoti savo pinigus ir asmens duomenis.

Žaidime pateikiamos skirtingos sukčiavimo istorijos, kuriose yra užkoduotas atsparumo sukčiavimui įgūdžių lavinimas. Kartu su žaidimu pateikiama ir edukacinės informacijos bei patarimų, kaip neužkibti ant sukčių kabliuko, kokių sukčiavimo atvejų pasitaiko, ką daryti, jei visgi pakliūvama į sukčių pinkles.

Jau visai netrukus šį žaidimą galės išbandyti ir kiekvienas fakultete!