Fakultete vyksta tarptautinė darbuotojų savaitė - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakultete vyksta tarptautinė darbuotojų savaitė

Balandžio 24-28 dienomis Vytauto Didžiojo universitete organizuojama tarptautinė mokymosi ir dėstymo savaitė. Renginys suburs 140 profesorių ir ekspertų iš 43 šalių, kurie dalysis žiniomis ir patirtimi, užmegs ryšius, plėtos naujas iniciatyvas ir bendradarbiavimo galimybes.

Šios savaitės metu dėstytojai skaitys paskaitas VDU studentams, ekspertai dalyvaus pranešimų ir diskusijų cikle įvairiomis temomis: ryšiai su tarptautiniais VDU absolventais, tarptautinių studentų integracija, studentų pritraukimo strategija, išvykstančių studentų ir darbuotojų mobilumo galimybių skatinimas ir kt.

Tarptautinio renginio metu taip pat vyks Transform4Europe aljanso organizuojamas jungtinio mobilumo biuro susitikimas. Susitikimas bus skirtas patirties ir įžvalgų pasidalinimui apie studentų mobilumo procedūras, įskaitant mišrias intensyvias programas, finansavimo galimybes, IT priemones mobilumui valdyti ir kitus svarbius aljanso klausimus.

„International Staff Week“ programa – interaktyvi ir įtraukianti. Renginio dalyviams bus suteikta daug galimybių bendrauti, užmegzti naujus ryšius ir dalytis idėjomis. Be oficialių užsiėmimų, vyks socialiniai renginiai: ekskursijos po Kauną ir Vilnių, pažintis su lietuvių kalba, liaudies muzika ir šokiai, maisto mugė. Socialinių renginių metu dalyviai turės galimybę glaudžiau bendrauti, susipažinti su vietos ir įvairiomis kitomis kultūromis.

Programa 2023 m

Sužinokite, kaip buvo pernai