Fakulete lankėse Ernst & Young atstovai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Fakulete lankėse Ernst & Young atstovai

Ernst & Young lanko VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetą

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakultete įvyko įtraukiantis ir prasmingas susitikimas su tarptautinės audito bendrovės „Ernst & Young“ atstovais.

Svečių vizitas studentams ne tik suteikė galimybę susipažinti su įmonės veikla, bet ir leido pažinti įvairias šios įmonės siūlomas karjeros perspektyvas. Popietę vykusio renginio metu studentai turėjo galimybę ne tik pabendrauti su svečiais, bet ir daugiau sužinoti apie įvairias darbo pozicijas, žinias ir įgūdžius, kurių reikia norint prisijungti tarptautinės komandos.

Negana to, renginio metu buvo organizuojami įvairūs pramoginiai ir informaciniai užsiėmimai, suteikiantys studentams dar daugiau informacijos apie įmonės veiklą ir siūlomas galimybes. Kai kurie dalyviai spėjo sulaukti ir vertingų darbo pasiūlymų, kurie parodė, kad ši partnerystė buvo ne tik informatyvi, bet ir praktiškai prasminga.

Daugiau susitikimo akimirkų, kurias fiksavo Jonas Petronis galite išvysti apsilankę Ekonomikos ir vadybos fakulteto Facebook puslapyje.