Eurolygos Finalinio ketverto renginyje - Sporto verslo vadybos MBA programos atstovai - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Eurolygos Finalinio ketverto renginyje – Sporto verslo vadybos MBA programos atstovai

Eurolygos Final 4 renginys Kaune

Gegužės 18-21 dienomis Kaune vyksta didžiausio Europoje krepšinio turnyro Eurolygos Finalo ketverto renginys. VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, vykdydamas Sporto verslo vadybos MBA studijas kartu su Eurolygos krepšinio institutu, kaip ir kasmet, yra aktyvus šio renginio dalyvis.

Dėstytojai, kartu su programos studentais dalyvauja įvairiuose pranešimuose, kuriuos rengia aukščiausi Eurolygos organizacijos vadovai. Pranešimus skaito Eurolygos vadovas M. Glickman’as, Eurolygos trenerių tarybos vadovas G. Sasic, Sheridans partneris D. Geey, Eurohoops bendrasavininkas A. Barkas, SPORTHINK įkūrėjas R. Baez, Seven League skaitmeninės transformacijos vadovas D. Ayers ir kiti.

Diskusijos, ekskursijos ir viso renginio stebėjimas tiek iš fano, tiek iš organizatoriaus perspektyvos sudaro programos studentams iš esmės pajusti sporto verslo vadybos realijas.