Ekonomikos ir vadybos fakultetui – absolventų parama - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Ekonomikos ir vadybos fakultetui – absolventų parama

VDU absolventų valdoma privačios bankininkystės įmonė „Prudentis“ suteikė finansinę paramą ir padovanojo knygų VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetui. Paramą suteikė „Prudentis“ partneriai: VDU Absolventų klubo prezidentas Audrius Balaišis ir Gediminas Būda.

„Prudentis“ dovanotos knygos, rėmėjų teigimu, bus itin vertingos dėstantiems investicijų ir investicijų portfelio valdymą bei apskritai visiems, norintiems išmokti sėkmingai investuoti savo ar kitų pinigus. Dalis knygų yra platesnio pobūdžio, naudingos visiems, norintiems įgyti papildomų žinių, susijusių su ekonomika ar finansais.

„Šių knygų autoriai pateikia idėjas, kurios gana stipriai skiriasi nuo daugumoje universitetų prigijusių teorijų. Mes, būdami praktikai, manome, kad šiose knygose dėstomos tiesos, patvirtintos ilgamete sėkminga patirtimi, yra kur kas arčiau realybės, nei gražios ir įdomios teorijos, kurių autoriai yra susirinkę nemažai Nobelio ekonomikos premijų, tačiau kurios dažnai neveikia realiame gyvenime. Manome, kad kitas požiūris, pateikiamas mūsų rekomenduojamose knygose, padės skaitytojui sustiprinti kritinį požiūrį ir, kaip skelbia VDU, padės pamatyti pasaulį 360 laipsnių kampu“, – paaiškino „Prudentis“ atstovai.

„VDU bendruomenės vardu dėkoju už ženklią finansinę paramą studijų ir mokslo leidiniams įsigyti. Labai džiaugiamės, kad VDU absolventai remia savo alma mater, skirdami išskirtinį dėmesį mokslo ir studijų kokybės užtikrinimui“, – alumnams dėkojo VDU rektorius prof. Juozas Augutis, pažymėjęs, jog naujausia, geriausia literatūra yra viena svarbiausių mokslo ir studijų proceso dalių.

Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė prof. Rita Bendaravičienė išreiškė viltį, kad dovanota parama padės auginti ateities investuotojus ir finansiškai raštingus žmones, kurių labai reikia Lietuvos visuomenei.

A. Balaišis akcentavo, jog dovana skirta būtent šiuo tikslu – gerinti žmonių suvokimą apie finansus ir taip prisidėti prie gyvenimo kokybės augimo. „Mums Lietuvoje kiekvienam asmeniškai reikia labai smarkiai pradėti galvoti, kaip dirba mūsų pinigai – bendri ir asmeniniai. Tik tada galėsime pradėti gyventi taip, kaip gyvena į vakarus nuo mūsų“, – teigė VDU Absolventų klubo prezidentas.