AB "Volfas Engelman" ir EVF Marketingo laboratorija kviečia - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

AB „Volfas Engelman” ir EVF Marketingo laboratorija kviečia

UntitledVDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas ir AB „Volfas Engelman” kviečia registruotis į bendrą projektą „Marketingo laboratorija”. Tai iniciatyva, kurios metu studentai galės pritaikyti studijų metu įgytas žinias, analizuoti ir spręsti tikras rinkoje susidariusias situacijas.

Padedant universiteto dėstytojams bei AB „Volfas Engelman“ specialistams, studentai galės pasiūlyti naujų produktų idėjas, kurti prekės ženklus bei pateikti įvedimo į rinką planus. Geriausi studentų darbai bus įvertinti AB „Volfas Engelman” įsteigtais prizais.

Projekto dalyviai:

Dalyvauti Marketingo laboratorijoje kviečiami visi Vytauto Didžiojo universiteto studentai. Jei esi iniciatyvus, kūrybiškas ir atviras idėjoms, nedvejok ir dalyvauk.

Projekto eiga:

  • Studentai, norintys dalyvauti projekte gali registruotis iki lapkričio 16 d. Registraciją rasite čia.
  • Lapkričio 17 d. kiekvienas užsiregistravęs elektroniniu paštu gaus individualią užduotį, kurią turės atlikti iki lapkričio 19 d. 22 val. Pagal individualios užduoties rezultatus studentai bus atrinkti į projektą bei suskirstyti į komandas.
  • Lakričio 21 d. kiekvienas atrinktas projekto dalyvis gaus savo komandos sąrašą bei komandinę užduotį, kurią turės atlikti iki lapkričio 23 d. 22 val.
  • Lapkričio 24 d. komandos susitiks su projekto organizatoriais, kurie pristatys užduotį bei tolimesnę projekto eigą.
  • Lapkričio pabaigoje studentų komandos apsilankys AB „Volfas Engelman” įmonėje ir susitiks su jos atstovais.
  • Projekto metu studentų komandas konsultuos ne tik EVF dėstytojai, bet ir praktikai iš verslo pasaulio. AB „Volfas Engelman” atstovai organizuos specialias kūrybines dirbtuves.
  • Sausio pabaigoje komandos pristatys atliktus darbus, kuriuos vertins komisija, sudaryta iš VDU EVF dėstytojų ir AB „Volfas Engelman” atstovų.
  • Sausio 31 d. bus paskelbti ir apdovanoti projekto nugalėtojai.

Nori patikrinti savo teorines marketingo žinias ir jas pritaikyti praktiškai? Junkis į Marketingo laboratoriją, kurioje ne tik susitiksi su srities profesionalais, bet ir išbandysi save dirbdamas komandoje bei kursi realius FMCG produktus, prekės ženklus ir pristatyti juos rinkai!

 

Registracija tik iki lapkričio 16 d., nedelskite! O jei kils klausimų – kreipkitės šiuo adresu: vkc@evf.vdu.lt.