4-oji kasmetinė Lietuvos ekonominių tyrimų konferencija - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

4-oji kasmetinė Lietuvos ekonominių tyrimų konferencija

Šiemet pagrindinį konferencijos pranešimą skaitė Steve Tadelis iš Kalifornijos Berklio universiteto Haaso verslo mokyklos (JAV). S. Tadelis yra vienas svarbiausių pramonės organizacijos tyrėjų – jo moksliniai tyrimai daugiausia susiję su elektronine komercija ir interneto ekonomika. 2011-2013 m. jis dvejus metus vadovavo ekonomistų grupei „eBay Labs“, kuri dirbo su el. komercijos ekonomika, siekė didinti pasitikėjimą „eBay“, tyrinėjo skirtingų kainodaros struktūrų privalumus ir t. t.
Pranešimus taip pat skaitė VDU Ekonomikos katedros profesorius Zigmas Lydeka ir Lietuvos banko valdybos narys Marius Jurgilas, o taip pat iškilūs JAV, Kanados, D. Britanijos, Švedijos, Norvegijos, Vokietijos, Nyderlandų, Ispanijos universitetų mokslininkai, Tarptautinio valiutos fondo darbuotojai.

DSC_3374 DSC_3349 DSC_3310 DSC_3291 DSC_3260 DSC_3234(1)