Apie fakultetą

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas – viena iš visame pasaulyje pripažintų verslo mokyklų.  Fakultetas patenka į geriausių pasaulyje aukštųjų mokyklų, besispecializuojančių vadybos ir verslo administravimo srityse, sąrašo pirmąjį tūkstantuką. Tarptautinio aukštųjų mokyklų tinklo EDUNIVERSAL sudarytas Tarptautinis mokslo komitetas vertina 7000 universitetų visame pasaulyje.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas yra liberali mokykla, pripažįstanti ir gerbianti kiekvieno studento individualius poreikius, interesus ir siekiamus tikslus. Tai puiki vieta protingiems, versliems, turintiems saviraiškos polinkių ir teigiamų ambicijų jauniems žmonėms, siekiantiems profesinių aukštumų.

Veiklos

Fakultete organizuojamos trijų pakopų – bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros – studijos.

Čia veikiantis Verslo konsultavimo ir podiplominių studijų centras taip pat priima į įvairias podiplominio mokymo programas – nuo trumpų specializuotų kursų iki perkvalifikavimo studijų. Daug dėmesio skiriama studentų praktikai. Sėkminga daugelio fakulteto absolventų karjera įvairiose Lietuvos verslo organizacijose, užsienio kompanijų atstovybėse bei valstybinėse įstaigose liudija, kad studijų metu įgyjama pakankamai universalių ir specifinių žinių, padedančių sėkmingai įsilieti į konkurencingą verslo pasaulį.

Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai turi plačias galimybes įgyti tarptautinė patirties, vykstant studijų mainams pagal „Campus Europae“, „Erasmus+“ ar Dvišalių mainų programas

Studijų organizavimo veikla fakultete derinama su ekonomikos ir vadybos moksliniais tyrimais. Kasmet rengiamos tarptautinės konferencijos, moksliniai straipsniai publikuojami periodiniuose Ekonomikos ir vadybos fakulteto žurnaluose „Organizacijų vadyba: sisteminiai tyrimai“ ir „Taikomoji ekonomika: sisteminiai tyrimai“.

Fakultete dėsto vizituojantys profesoriai iš Liuveno vadybos mokyklos (Belgija),  Roskilde universiteto (Danija), Kirklareli Universiteto (Turkija). 2013 11 17  VDU didžiojoje salėje vyko iškilmės, kurių metu garbės daktaro vardo regalijos buvo įteiktos Jungtinių Tautų Generaliniam Sekretoriui Jo Ekscelencijai Ban Ki-moonui.

 

 

2012 10 31 Senato sprendimu prof.  Pierre Semal, dėstančiam paskaitas VDU, suteiktas VDU garbės daktaro vardas. Prof. Pierre Semal yra vienas iš Liuveno vadybos mokyklos Tiekimo grandinės vadybos meistriškumo centro įkūrėjų ir vadovų. Profesorius atliko svarbų vaidmenį įsteigiant ir plėtojant Baltijos vadybos institutą (BMI), kuris daug prisidėjo vystant vieno jo steigėjų, VDU, ryšius su svarbiais Europos universitetais ir stiprinant šio universiteto statusą Lietuvoje.