Ištęstinės/podiplominės studijos - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Ištęstinės/podiplominės studijos

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas –  Lietuvoje ir pasaulyje pripažinta verslo mokykla, ruošianti asmenybes, kuriomis visuomenė žavisi, darbdaviai geidžia, o dirbtinis intelektas pakeisti negali. Fakultetas savo veiklą grindžia kertinėmis vertybėmis: laisve, draugiškumu, atvirumu, veržlumu ir patikimumu.

Fakultetas patenka į geriausių pasaulyje aukštųjų mokyklų, besispecializuojančių vadybos ir verslo administravimo srityse, sąrašo pirmąjį tūkstantuką. Tarptautinio aukštųjų mokyklų tinklo EDUNIVERSAL sudarytas Tarptautinis mokslo komitetas vertina 7000 universitetų visame pasaulyje.

Fakultete dėsto ekonomikos, vadybos, marketingo ir finansų sričių akademikai bei praktikai. Lankosi vizituojantys profesoriai iš užsienio universitetų.

VDU Ekonomikos ir vadybos fakultete kviečiame studijuoti bene trumpiausias Magistro studijas verslo vadybos magistro laipsniui įgyti:

Tai studijos skirtos asmenims, siekiantiems tobulinti kvalifikaciją, profesinius gebėjimus ar persikvalifikuoti. Jos organizuojamos orientuojantis į studijuojančiųjų poreikius bei darbo rinkos reikalavimus. Studentai dažniausiai renkasi į sesijas, kurių metu, intensyviu būdu išklausomi tam tikros apimties paskaitų ciklai, užduodamos savarankiškos užduotys. Sėkmingai baigus podiplomines laipsnį suteikiančias magistrantūros studijų programas, išduodamas įgytą laipsnį patvirtinantis magistro diplomas.

Ištęstinėse/podiplominėse studijose gali studijuoti visi:

  • turintys bet kokios socialinių mokslų studijų krypties (edukologijos, ekonomikos, medijų ir komunikacijos, politikos mokslų, psichologijos, socialinės ir ekonominės geografijos, sociologijos, teisės, rinkodaros, vadybos, viešojo administravimo) arba informatikos bakalauro laipsnį, universitetuose, kolegijose, o taip pat baigę ekonomikos, finansų, rinkodaros, vadybos ar verslo krypties gretutines studijas;
  • turintys bet kokios krypties universitetinį ar profesinį bakalauro laipsnį ir 1 metų darbo stažą, arba išklausę papildomų studijų programą (tai programa, kurią turi išklausyti bakalaurai, turintys technikos, veterinarijos, medicinos, menų  ir kt. mokslų bakalauro laipsnius, sudaryta iš ekonomikos, marketingo, finansų, vadybos pagrindų).

Studijų kaina. 4500 Eur, (semestro kaina 1500 Eur.)

Dokumentų priėmimas vykdomas iki 2020 m. rugpjūčio 24 d.,

Dokumentai priimami paraiškų sistemoje epasirasymas.vdu.lt

arba siunčiami Podiplominių studijų administratorei Ritai el. p . rita.vaiciuniene@vdu.lt

 

 


Daugiau informacijos:

  • Rita Vaičiūnienė
  • Adresas S. Daukanto g. 28-207, LT-44248 Kaunas
  • Tel.: (8 37) 32 78 55 (vidaus – 3305)
  • El. paštas: rita.vaiciuniene@vdu.lt