VDU EVF Magistrantūros programos geriausių 20-uke - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU EVF Magistrantūros programos geriausių 20-uke

Gegužės 5 dieną EVF administracija gavo oficialų EDUNIVERSAL pranešimą apie magistrantūros studijų reitingavimą.

EDUNIVERSAL kiekvienais metais reitinguoja 4000 geriausių magistrantūros studijų programų. Šiais metais buvo vertinamos net 32 sritys. Didžiuojamės galėdami pranešti, jog į reitingą pateko šios studijų programos:

• Finansai
  • Marketingas ir tarptautinė komercija
  • Strateginis organizacijų valdymas
  • Tarptautinė ekonomika

Tai yra puikus pasiekimas, kuris ypatingai teigiamai vertinamas tarptautiniame lygmenyje. Magistrantūros studijų reitingavimas geriausių 20-uke rodo sėkmę ir rezultatus pasiektus per pastaruosius metus. Reitinguojant studijų programas tarptautiniu mastu vertinami šie trys pagrindiniai kriterijai:

• Programos reputacija.
  • Darbo užmokestis pirmoje darbovietėje.
  • Studentų pasitenkinimas.

Įvertinant aukštojo mokslo pokyčių tempus, stengiamės koja kojon žengti su darbo rinkos poreikiais ir nuolat tobulinti studijų kokybę bei prisitaikyti prie šiandieninės pasaulio ekonomikos. Tai pozityvūs ir aukšti lūkesčiai mūsų studentams ir darbuotojams. Esame tikri, jog nuolatinis tobulėjimas, galimybių ieškojimas ir nuoseklus darbas yra kertiniai veiksniai leidžiantys būti tarp geriausių!