VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2020 diplomų teikimo šventė - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto 2020 diplomų teikimo šventė

Liepos 2 d. ketvirtadienį Bakalauro ir Magistro diplomai bus įteikti Ekonomikos ir vadybos fakulteto absolventams. Diplomus atsiims Ekonomikos, Verslo administravimo, Verslo finansų ir Marketingo Bakalauro bei Finansų,  Marketingo ir tarptautinės komercijos,  Reklamos vadybos,  Strateginio organizacijų valdymo ir Tarptautinės ekonomikos Magistro absolventai.

Atsižvelgiant į paskelbtą valstybės lygio ekstremalią padėtį visoje šalyje dėl COVID-19 plitimo grėsmės, bei siekiant užtikrinti universiteto bendruomenės narių ir jų artimųjų saugumą, VDU Diplomų įteikimo renginys vyks kiek kitaip nei įprasta – šventė nebus tradiciškai atvira visiems. Diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU erdvėse, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus galės pasveikinti lauke, o pačią diplomų įteikimo ceremoniją stebėti tiesiogiai savo išmaniuosiuose įrenginiuose.

Vytauto Didžiojo universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto diplomai absolventams bus iškilmingai įteikiami VDU Didžiojoje salėje, tačiau artimieji ir draugai naujuosius absolventus, atsiėmusius diplomus, galės pasveikinti ir nufotografuoti lauke.

VDU DIDŽIOJOJE SALĖJE | S. DAUKANTO G. 28, KAUNAS :

10:00 val. Diplomai bus teikiami Ekonomikos ir vadybos fakulteto bakalauro studijų absolventams;

13:00 val. Diplomai bus teikiami Ekonomikos ir vadybos fakulteto magistrantūros studijų absolventams.

VDU diplomų įteikimo transliacijos bus rodomos šioje nuorodoje: vdu.lt/diplomai ir vdu.lt/graduation.

Raginame absolventus pasirūpinti asmeninėmis apsaugos priemonėmis. Visiems Diplomų įteikimo šventės dalyviams rekomenduojama dėvėti apsaugines kaukes ir vienkartines pirštines.

Absolventai, kurie negalės dalyvauti diplomų įteikimo šventėje, savo diplomą per artimiausias penkias darbo dienas galės atsiimti savo fakultete, o vėliau – Studijų departamente.