Tarptautinėje konferencijoje – apie vadybos horizontus - VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas

Tarptautinėje konferencijoje – apie vadybos horizontus

VDU-Ma_oji-sal_KonferencijaRugsėjo 24–26 dienomis VDU vyks 13-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Vadybos horizontai besikeičiančioje ekonominėje aplinkoje: vizijos ir iššūkiai“, kurioje dalyvaus mokslininkai ir tyrėjai iš Portugalijos, Izraelio, Vokietijos, Suomijos, Japonijos, Islandijos ir kitų šalių.

Tarptautinę konferenciją sudarys 3 mokslinės sekcijos, kurios apims verslo organizacijų ekonominės aplinkos analizę, ateities organizacijų vystymo procesus ir vadybos perspektyvų iššūkius. „Renginio tikslas – išanalizuoti, įvertinti ir aptarti šiuolaikinio organizacijos vystymo būdus ir metodus. Dalyviai iš įvairių pasaulio šalių galės apsikeisti idėjomis ir patirtimis bei pasinaudoti tolesnio profesinio bendradarbiavimo galimybėmis“, – konferencijos reikšmę atskleidė VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto dekanė doc. dr. Rita Bendaravičienė.

Pirmąją dieną, rugsėjo 24 d., VDU mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28) nuo 9.30 val. plenarinius pranešimus skaitys  tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai. Prof. Dan Marom iš Izraelio pristatys pranešimą „Minios finansavimo (angl. crowdfunding) istorija, dabartis ir ateitis“.  Prof. Armenio Rego iš Portugalijos aptars vadovų kuklumą ir komandinį darbą, o VDU Vadybos katedros vedėjas prof. Giedrius Jucevičius skaitys pranešimą apie įtampas, dilemas ir paradoksus kompleksiniuose šiuolaikinės vadybos sprendimuose.

Tą pačią dieną 13.30 val. Mažojoje salėje vyks apskritojo stalo diskusija „Šiuolaikinių inovacijų iššūkiai: nuo idėjos iki rinkos“, kurią ves prof. G. Jucevičius.

Antroje dienos pusėje viešbutyje „Park Inn“ (K. Donelaičio g. 27) vyks trys paralelinės sesijos (žr. programą), kurių metu mokslininkai nagrinės įvairius klausimus – vyriškomis arba moteriškomis laikomas vadovo savybes, darnios organizacijų lyderystės bruožus, bioenergijos vystymą Latvijoje, Ukrainos tyrimų potencialą, 2008 m. Lietuvos mokesčių reformą, aukštojo mokslo iššūkius bendradarbiaujant su pramonės atstovais, kino filmų įtaką šalies turistiniam įvaizdžiui ir t. t.

Dar trys paralelinės sesijos vyks ir rugsėjo 25 d., taip pat viešbutyje „Park Inn“. Jų temos bus skirtos ateities organizacijų vadybos iššūkiams, verslo organizacijos ekonominei aplinkai ir vadybos vystymo iššūkiams.

Konferenciją kas dvejus metus organizuoja VDU Ekonomikos ir vadybos fakultetas, Europos vadybos asociacija ir Baltijos vadybos institutas. Konferencija vyks anglų kalba.

Konferencijos programa