Registracija į verslumo laboratorijas: realių verslo sprendimų link

VPCBesibaigiant Entreprenerio akademijai, kurios metu VDU studentai buvo supažindinti su verslumo kompetencijomis (savęs vertinimu, komandiniu darbu, veiklumu, kūrybiškumu, problemų sprendimų bei ryšių mezgimu), VDU Verslo praktikos centras skelbia atranką į Verslumo laboratorijas ir skatina studentus aktyviai dalyvauti šioje veikloje.

Verslumo laboratorijos yra daugiafunkcinis įrankis, pritaikantis „Artes liberales“ principus ir skirtas praktiškam studentų verslininkiškumo požiūrio bei minėtų verslumo kompetencijų ugdymui. Studentams VDU Verslo praktikų centras siūlo dalyvauti vienoje iš keturių laboratorijų: kūrybiškumo, socialinių inovacijų, technologijų bei verslo vystymo. Kiekvienos laboratorijos komandą sudarys po 15 VDU studentų iš skirtingų studijų krypčių bei pakopų, specialistų grupė, atitinkanti laboratorijos sritį, laboratorijos koordinatorius bei mokymų vadovas.

Keturių mėnesių laikotarpyje, kuris truks nuo 2015 spalio mėn. iki 2016 vasario mėn., studentai tarpdisciplininėse komandose spręs įmonių, įstaigų ar organizacijų pateiktas problemines situacijas/atvejus, susijusius su produktų ar paslaugų plėtra, veiklos optimizavimu ir kt. Laboratorijų komandų veikloje dalyvaus ir paskirtas įmonės, įstaigos ar organizacijos mentorius.

Šiuo metu VDU Verslo praktikų centras inicijavo bendradarbiavimo sutarčių pasirašymą su tokiomis įmonėmis kaip VIČIŪNAI GROUP, AIG, DNB, Šiaulių bankas, Volfas Engelman, FESTO, Elitaz, 4room, Talent Garden Kaunas ir kt., kurios bus atsakingos už konkrečių probleminių atvejų pateikimą studentams ir kartu bendradarbiaujant su skirtingų sričių specialistais praktiškai ugdys studentų verslumo kompetencijas. Studentai pasiekę gerų darbo rezultatų Verslumo laboratorijose, bus kviečiami atlikti išmaniąsias praktikas įmonėse.

Norintys dalyvauti Verslumo laboratorijose kviečiami iki 2015 10 18 dienos užpildyti anketą adresu www.verslopraktikos.lt/registracija/lab/. Atrankos rezultatai skelbiami 2015 10 20 dieną. Pirmieji Verslumo laboratorijos užsiėmimai vyks 2015 10 23-25 dienomis išvažiuojamoje stovykloje, Jadagonyse. Turėdami klausimų dėl dalyvavimo šioje veikloje, rašykite info@verslopraktikos.lt

Daugiau informacijos apie Verslumo laboratorijas rasite:

http://www.verslopraktikos.lt/iniciatyvos/#verslumo-laboratorijos

VDU Verslo praktikų centro naujienas sekite:

https://www.facebook.com/verslopraktikucentras arba www.verslopraktikos.lt